Prezidentė vertins visas aplinkybes dėl G. Danėliaus | KaunoDiena.lt

PREZIDENTĖ VERTINS VISAS APLINKYBES DĖL G. DANĖLIAUS

  • 3

Prezidentė Dalia Grybauskaitė vertins visas aplinkybes, apsispręsdama dėl premjero pateikto kandidato advokato Giedriaus Danėliaus galimybių vadovauti Teisingumo ministerijai, teigia šalies vadovės patarėjas.

Mindaugas Lingė sako, kad Teisingumo ministerija turi rodyti standartus kitoms valstybėms įstaigoms.

„Reikia įvertinti situaciją, pačią kandidatūrą, įvairias kompetencijas ir kitas aplinkybes, kurios yra svarbios užimant aukštą postą valstybėje“, – Žinių radijui sakė M. Lingė.

„Teisingumo ministerija yra pavyzdys, kuris turi tuos standartus ir kryptį rodyti“, – pridūrė jis.

Jo teigimu, prezidentė įvertins „ir politinį, ir personalinį“ kontekstą.

Anot M. Lingės, sprendimą prezidentė turėtų paskelbti artimiausiu metu.

Premjerui Sauliui Skverneliui pateiktus G. Danėliaus kandidatūrą, viešojoje erdvėje pradėti kelti klausimai apie jo veiklą būnant prezidentės atstovės spaudai Daivos Ulbinaitės ir buvusio „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio advokatu.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Pamastymas

Budamas ministru algos gaus kokia 2000 i rankas, dabar budamas advokatu uzdirba zenkliai daugiau aisku , vardan to Lietuvos.., gali ir is idejos

gal

kaip zmogus ir nieko bet tai turi spesti parlamentine dauguma o ne prezidente nes tuomet iseina kad sali valdo 1 asmuo kas parlamentineje saly pagal konstitucija neturetu buti.........

Lina, kauniete

Puikus teisininkas. Duok Dieve, kad visi ministrai būtų tokios aukštos kvalifikacijos ir padorumo. O advokatas, tokia jau jo profesija, turi ginti ir tuos, kurių veiksmams nepritaria. Taigi...Sėkmės gerb. p. Giedriui.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS