Dėl siautusios audros elektros dar neturi 700 gyventojų | KaunoDiena.lt

DĖL SIAUTUSIOS AUDROS ELEKTROS DAR NETURI 700 GYVENTOJŲ

  • 0

Dėl antradienį vakare ir trečiadienį naktį siautusios audros bei perkūnijos, elektros dar neturi 700 bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) klientų.

ESO duomenimis, Vilniaus regione 15 val. elektros energijos tiekimas buvo sutrikęs 500 klientų, Alytaus regione - 110 klientų, o likę sutrikimai nustatyti Kauno, Panevėžio ir Utenos regionuose.

Bendrovės teigimu, daugelyje vietų gedimus lėmė smarki liūtis ir žaibavimas, pavieniais atvejais - ant oro linijų virtę medžiai. Vilniuje, Lazdynuose, buvo apsemta elektros transformatorinė - jos veikla šiuo metu yra atstatyta. Širvintų rajono savivaldybės prašymu buvo atjungtas elektros tiekimas miesto ligoninei, kurioje apsemta dalis patalpų. Ši situacija vis dar tvarkoma.

Gedimus šalina operatyvinės komandos, suburtos iš bendrovės ir rangovų darbuotojų.

Antradienį vakare dėl užvirtusio medžio buvo išsijungusi pietryčių Lietuvoje esanti „Litgrid“ 110 kilovoltų elektros tiekimo linija Alytus-Seirijai, todėl maždaug pusvalandžiui buvo nutrūkęs elektros tiekimas Trakų, Varėnos, Rūdiškių, Liepalingio, Druskininkų, Merkinės ir Seirijų gyventojams. Elektros linijos gedimas pašalintas 19.27 valandą.

ESO prašo gyventojų gamtos stichijų metu nesiartinti prie elektros įrenginių ar oro linijų, o pastebėjus pažeistus elektros tinklo įrenginius ar nutrūkusius elektros laidus nedelsiant skambinti trumpuoju bendrovės numeriu 1802 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Gairės: audra, elektra, ESO
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS