Gera žinia orų fronte: plūstels vasariška šiluma, kuri trauktis neskubės | KaunoDiena.lt

GERA ŽINIA ORŲ FRONTE: PLŪSTELS VASARIŠKA ŠILUMA, KURI TRAUKTIS NESKUBĖS

  • 0

Antroje savaitės pusėje į šalį plūstels vasariška šiluma. Ketvirtadienį vietomis temperatūra šoktels iki 27 laipsnių šilumos. Penktadienį ir savaitgalį taip pat išsilaikys labai šilti orai, o gausių kritulių nebus, truputį palis tik vietomis.

Šiandien lietus numatomas tik kai kur vakariniuose šalies rajonuose. Likusioje šalies dalyje vyraus nepastovus debesuotumas, protarpiais tarp debesų ir saulė įsiterps. Pūs nesmarkus rytinių krypčių vėjas. Dienos metu Vilniuje ir šalies pietuose bus apie 24, Kaune ir Šiauliuose apie 25 laipsnius šilumos. Panevėžio apylinkėse bus bene šilčiausia, čia temperatūra svyruos apie 26–27 laipsnius šilumos. Prie jūros numatoma 23–24 laipsnių temperatūra.

Penktadienio naktį be žymesnių kritulių, vietomis matomumą mažins rūkas. Temperatūra svyruos tarp 11–16 laipsnių šilumos. Dienos metu kritulių tikimybė taip pat bus menka, negausiai ir trumpai palis tik kai kur. Pūs nesmarkus rytų, pietryčių krypties vėjas. Vilniuje ir Panevėžyje bus apie 23 laipsnius šilumos. Kaune, Šiauliuose ir prie jūros oras šils iki 24 laipsnių.

Šeštadienio naktis bus mažai debesuota, vietomis galimas vos vienas kitas lietaus lašas. Temperatūra svyruos tarp 11–16 laipsnių, kai kur prie jūros gali išsilaikyti ir 17 laipsnių šiluma. Dienos metu, ypač popietinėmis valandomis, didesnė lietaus tikimybė vyraus vakariniuose, šiaurės vakariniuose šalies rajonuose, kai kur griaudės perkūnija. Likusioje šalies dalyje diena bus rami, šilta ir ganėtinai saulėta. Vilniuje ir Kaune vyraus 25, Panevėžyje 26 laipsnių šiluma. Šiauliuose bus apie 24, pajūryje apie 23 laipsnius šilumos.

Sekmadienį vietomis galimas trumpas lietus, išsilaikys maloniai šilti orai. Nakties valandomis kai kur suboluos rūkai, temperatūra beveik nesiskirs nuo šeštadienio nakties ir sieks 11–16 laipsnių. Dieną Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose oras sušils iki 25, Panevėžyje iki 26 laipsnių. Prie jūros jau bus gaiviau, teliks 21–22 laipsniai šilumos.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, pirmadienį šiluma neskubės trauktis. Gaiviausia bus vakariniuose šalies rajonuose, kur numatomi krituliai, likusioje šalies dalyje išsilaikys ramūs ir mažai debesuoti orai.

Gairės: orai, orų prognozė
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS