Įvertinkite: naujieji policijos automobiliai atrodo išties įspūdingai | KaunoDiena.lt

ĮVERTINKITE: NAUJIEJI POLICIJOS AUTOMOBILIAI ATRODO IŠTIES ĮSPŪDINGAI

  • 10

Policija atnaujina savo transporto parką. Jau netrukus į Lietuvos kelius pareigūnai išriedės su naujo dizaino iš tiesų įspūdingai atrodančiais automobiliais.

„Jau netrukus į gatves išriedės štai tokie nauji policijos automobiliai. Mes keičiamės, tad nenustebkite, nes ateityje taip atrodys visos naujai įsigytos policijos mašinos. Automobiliai įsigyti iš vidinių resursų, susitaupėme patys, papildomo finansavimo niekas neskyrė“, – rašoma policijos „Facebook“ socialinėje paskyroje.

Galutinį variantą visuomenei pristatyti policija žada artimiausiu metu.

Dar rugsėjį buvo skelbta, kad Policijos departamentas nusipirko 152 mikroautobusų, konvojavimui ir kriminalistams skirtų automobilių, veiklos nuomos būdu įsigijo dar 12 naujų „Audi A6“.

Policijos teigimu, automobiliai bus skirti patruliavimui magistraliniuose keliuose bei labai svarbių asmenų ir oficialių delegacijų lydėjimui.

GALERIJA

  • Įvertinkite: naujieji policijos automobiliai atrodo išties įspūdingai
Rašyti komentarą
Komentarai (10)

Eilinis pinigų švaistymas

kam tiek automobilių jei nėra kam dirbt ? Patruliavimui, tačiau to patruliavimo nesimato nes labiau suinteresuota medžioklė su nežymėtais auto. auto dizainas gal iš dalies gerai, tačiau ar tai pakels policijos darbo kokybę? Dabar tik stengiamasi reklamuotis pasirodyt ir girtis vietoj to, kad saugot, ginti ir padėti.

Vitalijus

Geriau pora etatu vyru butu padare siluteje dabar vienas ekipazas vienas vyras viena moteris patruliu naktimis 0 ar cia normalu? Mieste 20 k gyventoju.....

jo

Šlykščiai atrodo... Kažkur buvo skelbti visi keturi variantai, tai šitas yra paskutinis. Labiausiai patiko pirmasis. P.S. Ryškiai policija pertekliuje materialiniame gyvena jei taip valstybės pinigus taško...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS