Orai: šiluma pasitrauks – pajusime šalčio gniaužtus | KaunoDiena.lt

ORAI: ŠILUMA PASITRAUKS – PAJUSIME ŠALČIO GNIAUŽTUS

  • 2

Antroji lapkričio pusė mums vis dažniau primins apie artėjančią žiemą. Po ilgai trukusio šilto periodo vis drąsiau į šalį plūstels šaltukas.

Vėsiausia šią savaitę bus rytinėje šalies dalyje, ypač iš penktadienio į šeštadienį. Pirmoji savaitgalio pusė bus sausa, tačiau sekmadienį daugelyje vietovių galimi mišrūs krituliai. Keičiantis orams derėtų itin atsargiai elgtis keliuose.

Šiandien dieną vietomis negausiai palis, protarpiais debesų šydas suplonės. Suksis nesmarkus rytinių krypčių vėjas. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 7 laipsnius šilumos. Kaune oras šils iki 8, pajūryje iki 9 laipsnių.

Penktadienio naktį rytinėje ir kai kur pietinėje šalies dalyje pasikandžios šaltukas, bus apie –2–0 laipsnio šalčio, kelius padengs plikledis. Pajūryje bus apie 4–5, likusioje šalies dalyje 1–3 laipsniai šilumos. Dieną debesų bus vis mažiau, pūs nestiprus rytų, pietryčių krypties vėjas. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 4, Kaune ir prie jūros apie 5 laipsnius šilumos. Vakarėjant oras sparčiai vės.

Šeštadienio naktį atvės dar stipriau, ypač rytiniuose šalies rajonuose, kur temperatūra kris iki –5 laipsnių. Dangus daug kur bus giedras, beveik visur vyraus silpnai neigiama temperatūra, išskyrus pajūrį. Čia numatoma 4–5 laipsnių šiluma. Likusioje šalies dalyje temperatūra svyruos tarp –3–0 laipsnių šalčio. Keliuose formuosis plikledis. Dienos metu bus vėsu, pamažu išaugs debesuotumas, kritulių nenumatoma. Pūs juntamesnis vakarų, pietvakarių krypties vėjas. Vilniuje termometrai fiksuos vos 3 laipsnius šilumos. Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 4, pajūryje apie 7 laipsnius šilumos.

Sekmadienis bus apniukęs ir truputį šiltesnis. Stiprės šiaurinių krypčių vėjas. Daugelyje vietovių galimas negausus lietus, vietomis šlapdriba. Nakties metu bus apie 1–6 laipsnius šilumos. Dieną Vilniuje vyraus 4 laipsnių šiluma. Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje oras sušils iki 5–6, pajūryje iki 7 laipsnių.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, pirmadienio naktį ir pirmoje dienos pusėje, tikėtina, jog daug kur kris mišrūs krituliai. Šiluma išblės, o vakarėjant dangus giedrinsis, šals, bus slidu. Nuo antradienio atšals, naktimis daug kur spustels šaltukas, o dienomis temperatūra svyruos apie nulį. Kritulių nenumatoma, vyraus nepastovus debesuotumas.

Gairės: orai, orų prognozė
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

tam Ačiū Dievui

Jei pas jus "prisukti" radiatoriai, tai kas jums trukdo atsisukti juos?

Ačiū Dievui

kad ateis šaltis, tai nors radiatoriai sušils, nes dabar kai nešalta lauke, tai ir radiatoriai taip prisukti, kad 1 aukšte vos gyvi, jau nekalbu apie šilumą kad jie šildytu, o kol vanduo pakyla iki viršutinių aukštų tai visai atšala, šalti, šalti radiatoriai, o mokėt vistiek reikia kaip už šiltus. O kai paspaus šaltis, tai tikiuosi kad nebereikės šalti, ir bus jau šilti radiatoriai.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS