Vizų kaimynams išduodama vis daugiau | KaunoDiena.lt

VIZŲ KAIMYNAMS IŠDUODAMA VIS DAUGIAU

Kasmet Lietuvos diplomatinės tarnybos išduoda vis daugiau vizų kaimyninių šalių – Rusijos ir Baltarusijos – gyventojams. Beveik ketvirtis milijono baltarusių kasmet kreipiasi dėl metinių vizų. Pavyzdžiui, Gardino srityje daugėja besikreipiančiųjų dėl darbo vizų, tačiau jas gauti nėra taip paprasta.

Pasak gardiniečių, aštuoniuose regionuose atsidarius vizų centrams, išnyko eilės Lietuvos ambasadose ir konsulatuose, tapo lengviau ir greičiau gauti Šengeno vizas. Vizų centruose aptarnaujama du trečdaliai klientų. Čia išduodami ir sveikatos draudimai, registruotis iš anksto nereikia.

Plačiau žiūrėkite reportaže.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Jonas

Šaunu bet tikrasis tikslas Lietuvai, yra sustabdyti išvažinėjančią mūsų tautą.

lietuviskos isgamos

naikina lietuviu tauta --ja keicia y xoxolu banderas ,baltarusius ir visu rusiu babajus is eurozopos....

Kęstas

Maidanas Vilniuje: "Jei mes nerandame lietuvių, kurie norėtų gyventi toliau nuo Vilniaus esančiose savivaldybėse, galbūt ten gali gyventi baltarusiai ir ukrainiečiai." Tai „Swedbank“ bankininkas Mačiulis svajoja prisivežti pigių vergų, padidinti bankininkų pelnus ir visai suardyti darną Lietuvoje (Gal pageidaujate Maidano kas pora metų Vilniuje?). Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS