Kai velnią kala ant kryžiaus | KaunoDiena.lt

KAI VELNIĄ KALA ANT KRYŽIAUS

Teisėjos N.Venckienės grąžinimo procesas toliau stringa. Paaiškėjo, kad ekstradicijos reikalai JAV vėl užtruks. Apeliacinį skundą N.Venckienė turi pateikti iki rugpjūčio 22 dienos. Taigi dar mėnuo. Tuomet JAV vyriausybė irgi per mėnesį pateiks atsakymą, o tada galbūt bus surengtas teismo posėdis. Kaip prognozuoja "Associated Press", procesas užtruks iki lapkričio.

Kas ten žino, ką FTB ir CŽV agentams per tą laiką dar papasakos buvusi teisėja. Ar ne šito pas mus kai kas ir bijo labiau nei velnias kryžiaus, – neduok, dieve, ims liepsnoti sėdmenys? Juk šioje tragiškas mirtis lemiančioje byloje klausimų geografija driekiasi nuo taip ir neišaiškinto Frančesko iki "violetinio", kaip jį įvardijo Europos Žmogaus Teisių Teismas, CŽV kalėjimo Antaviliuose.

Skeptikai visada turės ką pasakyti. Pavyzdžiui, kad visa tai gandai. Tik sociologai jau seniai nustatė, kad apie 90 proc. gandų paprastai pasitvirtina.

Yra ir konkretesnių dalykų. Pavyzdžiui, kodėl D.Kedžio galva per laidotuves buvo nupjauta? Arba kas ir kiek mokėjo advokatams, antstoliams ir teisininkams, kurie galop perėmė mergaitę iš N.Venckienės? Kas tas antrasis asmuo, buvęs mašinoje, kuria atvažiuota nušauti teisėjo J.Furmanavičiaus?

Dar vienas iki šiol visuomenei neatsakytas klausimas, kas atleido nužudytosios V.Naruševičienės buvusį sutuoktinį nuo baudžiamosios atsakomybės? 2009 m. spalį policijos ieškomas vyras sulaikytas Lazdijuose. Tačiau keliais nusikaltimais įtartas 12 kartų teistas asmuo ūmai buvo paleistas ir su antrąja mergaite išnyko užsienyje. Net V.Landsbergis tada viešai teiravosi: "Kur antroji mergaitė?" Tautos iki šiol neįtikino ir versija, kad ir D.Kedys, ir A.Ūsas mirė užspringę žolyte. O kaltinimas, kad N.Venckienė pati tvirkino savo brolio dukrą, atrodo apskritai tarsi lunatiko sapnas.

Skeptikai sakys: kedofilų išsigalvojimai, nieko čia nebuvo. Dar ne taip seniai iš visų pakampių rėkė, kad ir CŽV kalėjimo nebuvo. Tik už ką tada ruošiasi bausti Lietuvą Europos Žmogaus Teisių Teismas ir Hagos prokurorai?

Gairės: Venckienė, ftb, CŽV, JAV
Rašyti komentarą
Komentarai (13)

nesvarbu

senai tokio pusprocio svaicojumus teko skaityti. apie nupkauta kedzio galva, netgi lakios fantazijos odiozine temides ekstarnautoja nekalbejo, apie nupjauta galva veikiausiai butu paliudytu 5000 beprociu kurie ta lolitu megeja palydejo i kapus. antra "asmuo" buvo uzmesta ant sedynes liemene, ta jau simta karto, bet glusas daiktas to niekada neisgirs. o turo su antra mergaites vargu ar bus, net jei ir violetine kemplinge susirges pilietis ja ir paciupines, vis tiek nepatikes ir jo ligota galvele sukurs pasaka apie mergaites klonuota kopija. o nuo baudziamosios atsakomybes galima atleisti, kuomet nera nusikaltimo irodymu, kas cia neaisku.

Kas toliau?

Tie įvykiai mena AMB laikus, kur viskas buvo "vsio zakono", todėl į viską reikia žvelgti giliau. Manau, dar daug ko sužinosime negirdėto ir, net be žmogiškos logikos pasekmių.

Autoriui

Ačiū už skaidraus vandens gurkšnį.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS