D. Trumpo asmeninis advokatas atvyko į teismą | KaunoDiena.lt

D. TRUMPO ASMENINIS ADVOKATAS ATVYKO Į TEISMĄ

  • 1

JAV prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) asmeninis advokatas Michaelas Cohenas (Maiklas Koenas) pirmadienį atvyko į federalinį Niujorko teismą, kur vyks posėdis dėl Federalinio tyrimų biuro (FTB) agentų surengto reido jo biure.

M. Coheno advokatai nori gauti leidimą nuspręsti, kurie pareigūnų paimti dokumentai yra saugomi ginamojo ir jo klientų konfidencialaus bendravimo privilegija.

Kiek anksčiau pirmadienį M. Coheno advokatų pateiktame dokumente sakoma, kad tyrėjai per praėjusią savaitę surengtas kratas jo namuose ir biure „viską paėmė“. Teisininkai tvirtina, kad šie reidai buvo „visiškai beprecedenčiai“.

Agentai konfiskavo su M. Coheno darbu susijusias bylas, įskaitant duomenis apie 130 tūkst. JAV dolerių, kurie prieš 2016 metų rinkimus buvo sumokėti pornografinių filmų aktorei, tvirtinančiai, kad prieš dešimtmetį ji permiegojo su D. Trumpu. Moters advokatas pranešė, kad pirmadienio posėdyje dalyvaus ir ji pati.

M. Coheno advokatas Stephenas Ryanas (Stivenas Rajenas) praėjusią savaitę sakė, kad viena iš šių reidų priežasčių buvo specialiojo prokuroro Roberto Muellerio (Roberto Miulerio) prašymas. Buvęs FTB direktorius vadovauja tyrimui dėl D. Trumpo rinkimų komandos ir Rusijos ryšių, keliančiam didelę grėsmę artimiausiai prezidento aplinkai.

Specialiojo prokuroro komanda tiria įtarimus dėl galimo D. Trumpo rinkimų komandos narių susimokymo su Maskva, galimai korupcinio jų elgesio ir Baltųjų rūmų pastangų trukdyti tyrimui.

Kol kas oficialūs kaltinimai šiame tyrime pareikšti 19 asmenų, tarp jų D. Trumpo rinkimų kampanijos vadovui ir jo buvusiam patarėjui nacionalinio saugumo klausimais.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

anna mikulskas

Ta fotografija yra ne Trumpo advokato o tos prostitutes advokats, turintis labai nesvaria reputacija.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS