E. Macronas: Rusija turi būti „pririšta“ prie Europos | KaunoDiena.lt

E. MACRONAS: RUSIJA TURI BŪTI „PRIRIŠTA“ PRIE EUROPOS

  • 13

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas (Emanuelis Makronas) penktadienį pareiškė, kad strategiškai svarbiais laiko glaudžius Rusijos ir Europos santykius.

„Šioje strateginėje vizijoje Rusija turi būti pririšta prie Europos. Rusija – europietiška šalis“, – interviu prancūzų televizijai BFM nurodė jis.

Anot E. Macrono, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas turi istorinę ir strateginę Rusijos santykių su kitomis Europos valstybėmis viziją.

„Manau, kad Vladimiras Putinas turi istorinę ir strateginę Rusijos ir Europos santykių viziją. Jis turi savąją istoriją, ir tai reikia suvokti norint nustatyti reikalų padėtį“, – pridūrė Prancūzijos lyderis.

Jis taip pat pabrėžė, kad nors ir turi „asmeninių santykių“ su užsienio kolegomis, šie ryšiai, anot jo, visada turi „tarnauti šalies interesams“.

E. Macronas kartu su sutuoktine Brigitte (Brižit) ketvirtadienį atvyko į Sankt Peterburgą, kur vyksta Tarptautinis ekonomikos forumas.

Rašyti komentarą
Komentarai (13)

Kęstas

Rėkiate apie rusus ir vagiate. jau neilgai. Italijos partijos, laimėjusios rinkimus su populizmo ir nacionalizmo lozungais, sudaro naują vyriausybę.Trumpo rinkimų architektas Stephenas K. Bannonas, kuris sako, kad palaiko glaudžius ryšius su tų partijų lyderiais, taip pat pasveikino "istorinį" jų pergalės faktą."Pirmoji antikorupcinė vyriausybė Europoje", - sakė jis interviu, tikėdamasis, kad ateis daugiau. "Pirmoji vyriausybė pastatyta ant populizmo ir nacionalizmo, kaip jos pagrindo".Trečiadienio vakarą naujasis Italijos premjeras ponas Conte sakė, kad nori atstovauti šiai vyriausybei. "Aš siūlau save kaip Italijos žmonių gynybos advokatą", - sakė jis. Lietuva pritrenkta begėdiškų Grybauskaitės intrigų su Mockumi, bet kur mūsų populizmas (prieš Mockų-Numavičių-Grybauskaitę, prieš korumpuotą elitą) ir nacionalizmas (už Lietuvą)? Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Macronai, baik svaičioti

apie Putino Rusijos „pririšimą“ prie Europos. Ją reikia pirmiau pažaboti tvirtu apinasriu, o po to pririšti prie tvirto kuolo. Tik taip galima apsisaugoti nuo Putino banditų agresijos. Kitaip jie, šaukdami „visi puola Rusiją“, gali pridaryti bėdos.

Cha cha cha

Macronai klysti. Arba diplomatinis mandagumas neleidžia Tau daiktų vadinti tikraisiais vardais. Iš kur ištraukei, kad „Rusija – europietiška šalis“? Putinas ir jo klika Rusiją pasididžiuodami vadina Eurazijos Sąjunga. Patys rusai yra Eurazijos gyventojai ir negali vadintis europiečiais. Geriausiu atveju, su pritempimu, juos galima vadinti tik europiniais azijatais.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS