J. Stoltenbergas: Rusija neturi teisės spręsti, ką daro jos kaimynės | KaunoDiena.lt

J. STOLTENBERGAS: RUSIJA NETURI TEISĖS SPRĘSTI, KĄ DARO JOS KAIMYNĖS

  • 6

Ukrainos ir Gruzijos NATO narystės klausimą spręs tik dabartiniai Aljanso nariai ir pačios šalys kandidatės, o Rusija neturėtų kištis į šį procesą, trečiadienį pareiškė NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas.

„Palaikome jų kandidačių statusą bei jų stiprėjimą ir artėjimą prie transatlantinės integracijos. Bendradarbiaujame su Gruzija ir padedame jai vykdyti reformas. Mes taip pat remiame Ukrainą“, – interviu vokiečių transliuotojui „Deutsche Welle“ pareiškė J. Stoltenbergas, atsakydamas į klausimą, ar šios valstybės turi šansų tapti NATO narėmis.

„Narystės klausimas yra tai, ką svarstysime su 29 sąjungininkėmis ir šiomis dviem šalimis. Nenumatomas dar kieno nors įsikišimas į šį procesą: Rusija neturi teisės spręsti, ką daro jos kaimynės“, – pabrėžė NATO vadovas.

„Žinoma, visiškai nepriimtina, kai tokia galinga valstybė kaip Rusija mėgina atkurti interesų sferą, spręsdama, ką jos kaimynės gali daryti. Taigi, ar Gruzija ir Ukraina taps NATO narėmis, spręs Gruzija, Ukraina ir NATO narės“, – nurodė J. Stoltenbergas.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Anonimas

O koks sito supis.to zasino reikalas ka daro Rusija?

Atsakymas Anonimui

Kas dave teise rusijos federacijai nes rusijos kaip salies zemelapyje nera kistis i kitu saliu sprendimus uzgrobti ju teritorijas zudyti ju gyventojus uzgrobti ir isvexti ju turta nebereikalo turkai juos kacspais pavadino ka reiskia plesikas vagis jie taip ir liko prie sio vardo iki siu dienu

kiek

dare ir daro rusai ta pati daro jav tai globalinis oligarchinis sanderis nuo reigano laiku tik /artistai/ nauji irciniskesnis poziuris i visuomene kuri samoningai degraduojama o religijos kad vienytusi tik skatina neapykanta savo veiksmais pries ja pacia.......
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS