M. Zacharova: niekas negali iškelti Rusijai 24 valandų ultimatumų | KaunoDiena.lt

M. ZACHAROVA: NIEKAS NEGALI IŠKELTI RUSIJAI 24 VALANDŲ ULTIMATUMŲ

  • 5

Niekas negali iškelti Rusijai 24 valandų ultimatumų, pareiškė antradienį oficiali RF užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova, komentuodama Didžiosios Britanijos ministrės pirmininkės Theresos May kalbą Jungtinės Karalystės parlamente kovo 12 d.

„Po to, ką kalbėjo prezidentas Vladimiras Putinas (metiniame pranešime), nė vienas žmogus negali savo šalies parlamente išeiti ir pasakyti - aš duodu Rusijai 24 valandas“, - pareiškė M. Zacharova televizijos kanalui „Rossija 1“. „Nereikia gąsdinti Rusijos“, - pridūrė ji.

Pirmadienį Didžiosios Britanijos premjerė Th. May parlamente pareiškė, jog labai tikėtina, kad Rusija prisidėjo prie incidento su buvusiu GRU pulkininku Sergejumi Skripaliu ir jo dukterimi Julija. Pasak ministrės pirmininkės, S. Skripalis ir jo duktė buvo apnuodyti Rusijoje sukurta nervus paralyžiuojančia medžiaga, praneša BBC.

Th. May pareiškė duodanti Rusijai laiko iki antradienio vakaro šiam incidentui paaiškinti.

Jeigu Rusija neduos pasitikėjimo verto atsakymo, sakė Th. May, tai S. Skripalio apnuodijimas bus laikomas neteisėtu Rusijos jėgos panaudojimu Jungtinės Karalystės teritorijoje.

Didžiosios Britanijos premjerė pirmadienį Londone surengė nacionalinio saugumo tarybos posėdį, kuriame buvo apsvarstyta informacija, gauta tiriant S. Skripalio apnuodijimo aplinkybes.

Kovo 4 d. Viltšyro grafystės Solsberio mieste prie vieno iš prekybos centrų buvo rasti du žmonės, nukentėję nuo nežinomos medžiagos. Vėliau žiniasklaida juos įvardijo - tai buvo buvęs GRU pulkininkas S. Skripalis ir jo duktė Julija. Nukentėjusieji buvo nugabenti į ligoninę. Taip pat nukentėjo policininkas, pirmas atvykęs į incidento vietą.

S. Skripalis 2004 metais Rusijoje buvo suimtas ir apkaltintas šnipinėjimu Didžiosios Britanijos naudai. 2006 metais jis buvo nuteistas 13 metų kalėti. 2010 metais Rusijai ir JAV apsikeitus šnipais, S. Skripalis gavo prieglobstį Didžiojoje Britanijoje.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Nepageidaujami

Kgb palikuonys bei Londone ,nei Paryziuje. Uzsidare patys nuo civilizuotu didmiesciu!

taigi

Tie vakariečiai naivuoliai. Bolševikai rusus iškastravo, padarė juos vergais arba zombiais ir dabar valdo. Tad dabar žudyti savus ar svetimus žmones jiems tai tas pats, kas rytą išgerti vodkos. Negi manote, kad 70 bolševikų vergovės metų praėjo veltui. Juk bolševikai yra kažkokių net ne pusžmogių, o urodų gauja. Per visą žmonijos istoriją nebuvo tokių sutvėrimų. Žmonės jiems mažiau verti nei daiktai. Vakariečiai galėtų pasikonsultuoti su buvusiomis pavergtomis tautomis.

Anonimas

NUO SENU LAIKU RUSKIS RUSKI PIOVE JIE KRAUJYJE PASPRINGE IKI GERKLES PAZIUREKIT KOKIUS FILMUS JIE DABAR RODO KRAUJAS TRYKSTA PER JU RUSISKUS SNUKIUS O ANGLIJOJ IR BEREZOVSKIS IR LITVINENKO IR SKRYPALIS IR DAR KIEK JU BUS...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS