JAV generalinio prokuroro pavaduotojas R. Rosensteinas traukiasi iš pareigų | KaunoDiena.lt

JAV GENERALINIO PROKURORO PAVADUOTOJAS R. ROSENSTEINAS TRAUKIASI IŠ PAREIGŲ

  • 0

JAV generalinio prokuroro pavaduotojas Rodas Rosensteinas (Rodas Rouzensteinas) žodžiu nurodė atsistatydinantis, pirmadienį pranešė naujienų agentūra „Bloomberg“, remdamasi informuotu šaltiniu.

Pranešime sakoma, kad Baltieji rūmai priėmė generalinio prokuroro pavaduotojo atsistatydinimą.

Agentūra nurodo, kad jis pareigų nebeis nuo antradienio.

Kaip pranešė naujienų agentūra AP, remdamasi Baltųjų rūmų pranešimu, R. Rosensteinas ir JAV prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas) kalbėjosi pirmadienį, o dar kartą jiedu turėtų susitikti ketvirtadienį.

Tuo tarpu laikraštis „The Hill“ pranešė, kad R. Rosensteinas pirmadienį nuvyko į Baltuosius rūmus, kur turėjo būti oficialiai atleistas.

Informacija apie jo atsistatydinimą pasirodė kelios dienos po to, kai laikraštis „The New York Times“ pranešė, kad 2017 metais R. Rosensteinas kolegoms siūlė slapta įrašinėti savo pokalbius su JAV prezidentu D. Trumpu ir iškėlė idėją pasinaudojant JAV konstitucijos 25-ąja pataisa jį nušalinti kaip netinkamą eiti prezidento pareigas.

Pats R. Rosensteinas šiuos pranešimus neigė.

2017 metų gegužę R. Rosensteinas Robertui Muelleriui (Robertui Miuleriui) pavedė vadovauti tyrimui dėl to, ar D. Trumpas ir jo rinkimų kampanija palaikė ryšius su Maskva ir ar Rusija kišosi į JAV 2016 metų rinkimus.

 

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS