Incidentas Londone: evakuotos metro stotys | KaunoDiena.lt

INCIDENTAS LONDONE: EVAKUOTOS METRO STOTYS

  • 2

Britanijos policija pranešė neaptikusi „jokių įrodymų“, kad buvo šaudyta ar sužeisti žmonės vėlyvą penktadienį Londono „Oxford Circus“ stotyje, kur buvo paskelbta apie saugumo pavojų.

„Lig šiol policija nerado įtariamųjų, įrodymų, kad buvo šaudyta ar nukentėjusiųjų“, – paskelbė Londono miesto policija, sureagavusi į pranešimą, kad stotyje „šaudyta“.

Anksčiau buvo pranešta, kad Londono policija iškviesta į Oksfordo gatvę ir metropoliteno stotį „Oxford Circus“ dėl „incidento, kuris gali būti susijęs su terorizmu“, žmonėms patarta pasitraukti iš judrios parduotuvių gatvės.

Ši metropoliteno stotis yra judrioje Oksfordo gatvėje, kur daug pėsčiųjų ir intensyvus transporto eismas.

„Policijai buvo paskambinta 16 val. 38 min. vietos (18 val. 38 min. Lietuvos) laiku..., gauta pranešimų, kad šaudoma Oksfordo gatvėje ir „Oxford Circus“ metropoliteno stotyje“, – teigta Londono miesto policijos pranešime.

„Policija reagavo kaip į incidentą, susijusį su terorizmu; ginkluoti ir neginkluoti pareigūnai atvyko į vietą kartu su kolegomis iš Britanijos transporto policijos“, – sakoma pranešime.

„Jeigu esate Oksfordo gatvėje, užeikite į kurį  nors pastatą ir likite ten iki kitų nurodymų“, – patarta pranešime.

Britanijos transporto policija nurodė, kad stotys „Oxford Circus“ ir „Bond Street“ evakuotos ir uždarytos. Anot jos, tiriamas „kliento incidentas“.

Liudininkai pasakojo naujienų agentūrai AFP, matę žmones bėgančius iš „Oxford Circus“ stoties, kuri tiesiog sausakimša, kai parduotuvės siūlo „juodojo penktadienio“ nuolaidas.

GALERIJA

  • Incidentas Londone: evakuotos metro stotys
  • Incidentas Londone: evakuotos metro stotys
  • Incidentas Londone: evakuotos metro stotys
  • Incidentas Londone: evakuotos metro stotys
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Geka

Prisileido laukiniu is Afrikos, greit savo seselio bijos...

...

SUPER dėmesio nukreipimo manevras: dar pora tokių melagingų pranešimų, o paskui... paskui niekas ir į tikrus įvykius neskubės.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS