Paryžiuje dėl sniego ir lijundros vėl uždarytas Eifelio bokštas | KaunoDiena.lt

PARYŽIUJE DĖL SNIEGO IR LIJUNDROS VĖL UŽDARYTAS EIFELIO BOKŠTAS

  • 0

Sniegui ir lijundrai apėmus didelę dalį Prancūzijos, prastai pasiruošusios reaguoti į žiemiškus orus, penktadienį buvo vėl uždarytas Eiffelio (Eifelio) bokštas, o tarnybos paprašė Paryžiaus regiono vairuotojų nesinaudoti automobiliais.

Gausiausiai lankomą paminklą Prancūzijoje prižiūrinti kompanija nurodė, kad Paryžiaus simbolis liks uždarytas visą penktadienį ir šeštadienį, "siekiant užtikrinti lankytojų saugumą".

Darbininkai pradėjo kastuvais atsargiai valyti sniegą nuo 1889 metais baigto statyti bokšto, taip pat šalinti ledą nuo laiptų ir platformų. Bendrovės pranešime sakoma, kad šiam reikalui negalima naudoti druskos, nes ji paspartintų metalo koroziją ir pakenktų keltuvams.

Anksčiau šią savaitę dėl smarkus snygio irgi buvo uždarytas Eiffelio bokštas, tūkstančiai vairuotojų įstrigo keliuose, o Paryžiaus regione susidarė didžiausios visų laikų mašinų spūstys.

Penktadienį žadama daugiau sniego, o pareigūnai perspėja apie pavojingas sąlygas keliuose apie ketvirtadalyje šalies teritorijos.

GALERIJA

  • Paryžiuje dėl sniego ir lijundros vėl uždarytas Eifelio bokštas
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS