„Atlantas“ nusileido „Trakų“ futbolininkams | KaunoDiena.lt

„ATLANTAS“ NUSILEIDO „TRAKŲ“ FUTBOLININKAMS

• 0

„Trakų“ treneris Olegas Vasilenka pirmą sykį šį sezoną galėjo pasidžiaugti ir komandos gynybos linija. 8-ojo A lygos turo mače išvykoje „riteriai“ 2:0 (1:0) nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“, kuriam atsirevanšavo už nesėkmę pirmame rate.

Rungtynių planą svečiai puikiai vykdyti pradėjo jau nuo susitikimo pradžios. 12-ąją minutę Etienne‘as įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko perdavimą link Roko Gedmino, kuris pasiuntė kamuolį į tuščius vartus, pasižymėdamas pirmą kartą šį sezoną.

Praleistas įvartis išjudino atlantiečius, dažniausiai atakas rengusius dešiniuoju kraštu, kuriame varžovams daug problemų kėlė Donatas Kazlauskas. Kartą „Atlanto“ saugas suklaidino „Trakuose“ debiutavusį Tomą Švedkauską, tačiau futbolininko smūgį į tuščius vartus blokavo gynėjas Jevgenijus Osipovas.

Kiek vėliau tas pats legionierius iš Rusijos po pakelto kampinio galva mušė virš vartų, savo ruožtu, šeimininkai dar pora pavojingų D. Kazlausko reidų bei tolimu ir pavojingu Vice Kendešo smūgiu iš toli.

Antrame kėlinyje „Trakams“ teko išties nemažai gintis, neretai prie svečių vartų kildavusius gaisrus teko malšinti tiek gynėjams, tiek T. Švedkauskui.

Visgi itin skaitlingas pajėgas į priekį metęs „Atlantas“ per teisėjo pridėtą laiką buvo galutinai palaužtas. „Trakai“ surengė greitą kontrataką dešiniuoju kraštu, Diniaras Bilialetdinovas atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur savo šanso tykojo Justinas Marazas, trečią pridėto laiko minutę galva nukreipęs kamuolį į vartus.

Tai buvo trečiasis 18-mečio įvartis šį sezoną, kuris padėjo „Trakams“ iškovoti trečią pergalę bei su 12 taškų įsitvirtinti trečioje turnyro lentelės vietoje.