Čempionų lyga: paaiškėjo, kas pateko į pusfinalį | KaunoDiena.lt

ČEMPIONŲ LYGA: PAAIŠKĖJO, KAS PATEKO Į PUSFINALĮ

• 0

Čempionų lygos pusfinaliuose žais „Liverpool“, „Roma“, Madrido „Real“ ir Miuncheno „Bayern“.

Turino „Juventus“ atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse Madride sugebėjo įmušti tris įvarčius ir išlyginti bendrą rezultatą su „Real“ 3:3, tačiau karališkąjį klubą paskutinę minutę išgelbėjo Cristiano Ronaldo realizuotas baudinys. Miuncheno klubas nesulaukė namuose rimtesnio pasipriešinimo iš „Sevilla“ ir 2:1 laimėjo seriją.

„Real“ – „Juventus“ 1:3

Pirmųjų rungtynių rezultatas: 3:0

Bendras rezultatas: 4:3

Geresnio scenarijaus neparašytų ir garsiausi Holivudo trilerių kūrėjai.

Antrą vakarą iš eilės Italijos klubai kūrė stebuklus. Turino „Juventus“ namuose pralaimėjo 0:3, tačiau Madride sugebėjo išlyginti bendrą rezultatą 3:3.

Pirmuosius du įvarčius antrąją ir 37-ąją minutę labai panašiu stiliumi galva įmušė Mario Mandžukičius. Trečiąjį 61-ąją minutę po Keyloro Navaso klaidos pridėjo Blaise‘as Matuidi.

Trečiasis įvartis prabudino Madrido puolimą, kuris buvo aktyvus pusvalandį iki pagrindinio laiko pabaigos.

Jau per pridėtą laiką Marco Asensio krito baudos aikštelėje po susidūrimo su M.Benatia. Teisėjo sprendimas skirti 11 metrų baudinį įsiutino Gianluigi Buffoną, kuris pradėjo plūsti teisėją ir šis vartininkui ištraukė raudoną kortelę.

Į aikštę žengė atsarginis vartininkas Wojciechas Szczesny, kuris nesugebėjo atlaikyti C. Ronaldo smūgio ir portugalas dramatiškai išvedė „Real“ į pusfinalį.

Tai buvo jau penkioliktas puolėjo įvartis Čempionų lygoje šiame sezone per 150-ąsias karjeros rungtynes šiame turnyre.

Pirmoji komandų akistata baigėsi Madrido klubo pergale 3:0 ir įspūdingu C. Ronaldo įvarčiu.

Čempionų lygos pusfinalių poros paaiškės po burtų ceremonijos penktadienį.

„Bayern“ – „Sevilla“ 0:0

Pirmųjų rungtynių rezultatas: 2:1

Bendras rezultatas: 2:1

Vokietijos čempionų titulą jau užsitikrinęs „Bayern“ klubas namuose išsaugojo pirmosiose rungtynėse pasiektą rezultatą 2:1.

Ispanijos klubas visų rungtynių metu nė karto nesmūgiavo į vartų plotą ir pasitraukė iš turnyro.

„Sevilla“ rungtynes baigė mažumoje, nes jau per pridėtą laiką raudoną kortelę užsidirbo Joaquinas Correa.