Čempionų lygos ketvirtfinalį pergalėmis pradėjo „Real“ ir „Bayern“ | KaunoDiena.lt

ČEMPIONŲ LYGOS KETVIRTFINALĮ PERGALĖMIS PRADĖJO „REAL“ IR „BAYERN“

• 0

UEFA Čempionų lygoje antradienį startavo ketvirtfinalio etapas, o jį atidarė dvi rungtynės: Turine „Juventus“ 0:3 krito prieš Madrido „Real“, o „Sevilla“ 1:2 neatsilaikė prieš Miuncheno „Bayern“.

Rungtynės Turine prasidėjo įvarčiu, kurį jau 3-ąją minutę pelnė Cristiano Ronaldo.

Turino „Juventus“ turėjo progų, tačiau jų nerealizavo, o C.Ronaldo ir toliau įrodinėjo, ko yra vertas ir 64-ąją minutę pelnė antrąjį savo įvartį.

Paulo Dybala iškart po to gavo raudoną kortelę ir „Juventus“ liko žaisti 10 prieš 11.

Tašką padėjo Marcelo, kuris po puikios kombinacijos 72-ąją minutę pelnė trečią madridiečių įvartį.

Sevilijoje pirmieji į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, kai 31-ąją minutę įvartį pelnė Pablo Sarabia.

37-ąją minutę Jesusas Navasas įsimušė į savo vartus ir rezultatas tapo lygus.

Pergalingą „Bayern“ įvartį galva 68-ąją minutę pelnė Thiago Alcantara.