Europos lyga: progų neišnaudojęs „Atlantas“ beveik palaidojo šansus žengti tolyn | KaunoDiena.lt

EUROPOS LYGA: PROGŲ NEIŠNAUDOJĘS "ATLANTAS" BEVEIK PALAIDOJO ŠANSUS ŽENGTI TOLYN

• 0

Klaipėdos "Atlantas" stojo į kovą Europos lygos atrankos varžybose. Ketvirtadienio vakarą uostamiesčio futbolininkai savo aikštėje 0:2 pralaimėjo Helsinkio HJK komandai.

Pirmajame kėlinyje namuose žaidę Konstantino Sarsanijos auklėtiniai turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, tačiau 17-ąją min. 11 metrų baudinio nerealizavo Abdoulas Sylla. Nepavyko įmušti ir varžuvus maudžiusiam puolėjui Maksimui Maksimovui.

Įpusėjus rungtynėms švieslentėje degė rezultatas 0:0, nepaisant "Atlanto" dominavimo aikštėje.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkų laukė šaltas dušas - 53-ąją minutę pasižymėjo Alfredo Morelosas. Nors "Atlantas" stengėsi bent išlyginti rezultatą, jo nelydėjo sėkmė.

Galiausiai 85-ąją min. tas pats A.Morelosas rezultatą padvigubino - 0:2.

Atsakomosios rungtynės įvyks liepos 7-ąją Suomijoje.