FA „Šiauliai“ pirmąjį ratą baigė pergale prieš alytiškius | KaunoDiena.lt

FA „ŠIAULIAI“ PIRMĄJĮ RATĄ BAIGĖ PERGALE PRIEŠ ALYTIŠKIUS

• 0

„TOPsport A lygos“ pirmąjį ratą puikiu akordu užbaigė charakterį parodžiusi FA „Šiauliai“ komanda.

9-ajame ture Mindaugo Čepo kariauna 1:0 (0:0) palaužė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje šeimininkai pasižymėjo tik Simono Urbio pavojingu bandymu, aštriau atakavo dainaviečiai. Kontratakos metu Artiomo Baftalovkio smūgį atrėmė Lukas Paukštė, pro šalį šovė Rokas Rasimavičius, o Aaronas Olugbogi puikioje situacijoje neperkėlė kamuolio per vartų sargą.

Po pertraukos kamuolį ilgiau kontroliavo šiauliečiai, tačiau grėsmingus momentus pradėjo kuris ne iš karto. „Dainava“ per paskutinį akistatos pusvalandį turėjo daug gintis, puikiai rungtyniavo vartininkas Volodymyras Krynskis, atrėmęs visus Donato Kazlausko bandymus. Arti tikslo taip pat buvo Davis Ikauniekas.

Antro pridėto laiko minutę šeimininkų gretose sužibėjo po keitimo aikštėje pasirodę žaidėjai. Augustinas Klimavičius atmetė kamuolį Deividui Dovydaičiui ir šis vienu lietimu nukreipė jį į vartų kampą.

21-erių atakuojančiam žaidėjui tai buvo antrasis įvartis per tris sezonus „TOPsport A lygoje“.

FA „Šiauliai“ po pergalės su 10 taškų pakilo į 7-ąją poziciją, alytiškių kraityje – 12 taškų bei penkta vieta.