Futbolo drama Paryžiuje – mažumoje likę prancūzai palaužė anglus | KaunoDiena.lt

FUTBOLO DRAMA PARYŽIUJE – MAŽUMOJE LIKĘ PRANCŪZAI PALAUŽĖ ANGLUS

• 0

Antradienio vakarą Paryžiuje sužaistos draugiškos rungtynės tarp Prancūzijos ir Anglijos baigėsi prancūzų pergale 3:2.

Prieš rungtynes Paryžiuje buvo pagerbtos teroro akto aukos Londone ir Mančesteryje. Žaidėjams įžengiant į stadioną skambėjo Oasis grupės daina „Don't Look Back In Anger“. Rungtynes stebėjo Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas ir Didžiosios Britanijos premjerė Theresa May.

Rinktinės teroro aukas pagerbė ir tylos minute.

9-ąją minutę anglus į priekį išvedė kapitonas Harry Kane'as. 22-ąją minutę rezultatą išlygino ir pirmąjį įvartį rinktinėje mušė Samuelis Umtiti.

Pirmojo kėlinio pabaigoje prancūzus į priekį išvedė Djibrilis Sidibé.

Antrojo kėlinio pradžioje Raphaëlis Varane neleistinai stabdė Delle Alli. Rungtynių teisėjas, pasitaręs su video teisėju, pašalino žaidėją iš aikštės bei paskyrė 11 metrų baudinį. Jį realizavo ir rezultatą išlygino H.Kane'as.

78-ąją minutę dešimtiese likę prancūzai išsiveržė į priekį. Pergalingą įvartį įmušė Ousmane Dembélé.