„Juventus“ ir „Manchester City“ keliauja į Čempionų lygos ketvirtfinalį | KaunoDiena.lt

„JUVENTUS“ IR „MANCHESTER CITY“ KELIAUJA Į ČEMPIONŲ LYGOS KETVIRTFINALĮ

• 0

Europos futbolo klubų Čempionų lygos varžybų atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse trečiadienį vicečempionė Turino „Juventus“ (Italija) komanda išvykoje 2:1 (0:1) nugalėjo Londono „Tottenham Hotspur“ (Anglija) komandą ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį.

39-ąją min. šeimininkus į priekį išvedė Heung-Min Sonas, bet antrajame kėlinyje „Juventus“ klubas du lemiamus įvarčius pelnė per tris minutes. 64-ąją min. pasižymėjo Gonzalo Higuainas, o 67-ąją - Paulo Dybala.

Pirmosios rungtynės Turine baigėsi lygiosiomis 2:2.

Į ketvirtfinalį pateko ir „Manchester City“ (Anglija) klubas. Jis namuose 1:2 (1:1) pralaimėjo „Basel“ (Šveicarija) ekipai, bet pirmąsias rungtynes svečiuose buvo laimėjęs net 4:0.

Šveicarijos ekipai įvarčius pelnė Mohamedas Elyounoussi (17) ir Michaelas Langas (72).

Mančesterio klube pasižymėjo Gabrielius Jesusas (8).

Savo aikštėje „Manchester City“ ekipa pralaimėjo pirmą sykį nuo 2016 metų gruodžio 3 dienos.