Latvijos futbolo pirmenybių rungtynėse lietuviai nepasižymėjo | KaunoDiena.lt

LATVIJOS FUTBOLO PIRMENYBIŲ RUNGTYNĖSE LIETUVIAI NEPASIŽYMĖJO

• 0

Dvyliktą pergalę Latvijos futbolo čempionato XXI turo rungtynėse iškovojo antrą vietą užimanti praėjusio sezono bronzos medalininkė Simono Pauliaus atstovaujama „Ventspils“ (40 tšk.) vienuolikė, svečiuose 3:0 (3:0) sutriuškinusi penktojoje pozicijoje likusią Rygos „Rigas FS“ (23 tšk.) ekipą su Dariumi Kazubovičiumi.

S. Paulius aikštėje pasirodė 64-ą minutę vietoje Vitalijaus Rečickio, o pagrindinėje sudėtyje dvikovą pradėjęs D. Kazubovičius 59-ą minutę vietą aikštėje užleido Nikitai Kovalionokui.

Du įvarčius į šeimininkų vartus įmušė Girtas Karlsonas (21 ir 34 min.), vieną – Aleksejus Aleksejevas (40 min.).

Aštuonių komandų turnyre pirmauja Jūrmalos „Spartaks“ (47 tšk.) klubas su vartininku Mariumi Rapaliu, o trečiojoje pozicijoje lieka šalies čempionės titulą ginanti „Liepaja“ (36 tšk.) ekipa.

Vienuoliktą pergalę iškovojo ketvirtoje vietoje esanti bei Sauliaus Širmelio treniruojama „Jelgava“ (36 tšk.) vienuolikė su Mindaugu Grigaravičiumi ir Karoliu Laukžemiu, išvykoje 1:0 (1:0) įveikusi septintojoje pozicijoje likusius Rygos „Metta/LU“ (19 taškų) futbolininkus.

Abu lietuviai dvikovą pradėjo pagrindinėje sudėtyje, tačiau vėliau buvo pakeisti – 69–ą minutę M. Grigaravičius vietą aikštėje užleido Andrejui Perepliotkinui, o vietoje K. Laukžemio 79-ą minutę aikštėje pasirodė Olegas Malašenokas.

Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Ryotaro Nakano (39 min.).