A lygos ekipose – tarpsezonio permainos | KaunoDiena.lt

A LYGOS EKIPOSE – TARPSEZONIO PERMAINOS

Pasibaigus 2016 metų Lietuvos futbolo A lygos čempionatui komandos dar atostogauja. Daugelis ekipų sezonui rengtis pradės sausio pirmoje pusėje, tačiau pirmosios permainos jose jau vyksta.

Šalies čempionui Vilniaus „Žalgiriui“ kitais metais nebeatstovaus gynėjas Marius Žaliūkas, saugai Linas Pilibaitis ir legionierius iš Kroatijos Marinas Matošas.

Sostinės ekipą papildė šiemet Klaipėdos „Atlanto“ marškinėlius vilkėjęs gynėjas Rolandas Baravykas.

Šalies vicečempionę Trakų „Trakų“ komandą paliko gynėjas iš Kipro Georgios Pelagias ir saugas Titas Vitukynas. Į „Trakus“ persikėlė gynėjas Valdemaras Borovskis ir saugas Klaudijus Upstas. Praėjusį sezoną V.Borovskis buvo vienas iš Jonavos „Lietavos“ lyderių. K.Upstas šiemet rungtyniavo Kauno "Stumbre", bet ne iki sezono pabaigos.

Bronzos medalininkę Marijampolės „Sūduvą“ papildė anksčiau Suvalkijos klubui priklausęs saugas Giedrius Matulevičius. Šio jauno futbolininko sutartį prieš kelerius metus buvo perpirkęs „Parma“ (Italija) klubas. Pastaruoju metu G.Matulevičius rungtyniavo įvairiose Italijos komandose.

Iš Jonavos „Lietavos“ į „Sūduvą“ perėjo saugas Dominykas Galkevičius.

Dominykas Galkevičius                                        fklietava.lt nuotr.

Daugiausia permainų – Klaipėdos „Atlante“. Uostamiesčio ekipai nebeatstovaus gynėjai Aleksejus Jepifanovas, Kazimieras Gnedojus, Markas Beneta, Andrius Jokšas, Rolandas Baravykas, saugai Marius Papšys ir Ovidijus Verbickas.

„Atlantas“ kol kas turi tris naujokus. Klaipėdos komandos marškinėlius 2017 metais vilkės vartininkas iš Rusijos Arkadijus Želninas, „Palangos“ komandoje žaidęs gynėjas Simonas Juška ir buvęs „Atlanto“ gynėjas, vėliau rungtyniavęs Prancūzijoje, Ričardas Šveikauskas.

Kauno „Stumbras“ atsisveikino su gynėju iš Rusijos Pavelu Kotovu, jo tautiečiu saugu Maksimu Jermakovu, saugu Matu Radžiukynu ir puolėju Kennedy Eriba.

Jonavos „Lietava“ permainas pradėjo nuo trenerių. Klubas atsisveikino su komandos strategu Robertu Poškumi. Jį pakeitė pastaraisiais metais Lenkijoje, Suvalkų „Wigry“ klubęs dirbęs Donatas Vencevičius.

„Lietavai“ nebeatstovaus vartininkas iš Ukrainos Dmytro Babenko, gynėjas Valdemaras Borovskis ir saugas Dominykas Galkevičius.

Utenos „Utenio“ klube apie permainas kol kas negirdėti.

Kelialapį į A lygą iškovojęs Kazlų Rūdos „Šilas“ pasipildė saugu Martynu Dapkumi. Futbolininkas pusę praėjusio sezono atstovavo „Trakų“ komandai, vėliau su ja atsisveikino.

GALERIJA

  • „Lietavoje“ žaidęs Valdemaras Borovskis perėjo į „Trakus“
  • Linas Pilibaitis „Žalgiriui“ nebeatstovaus
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS