"Manchester City“ naujokas išgelbėjo komandą nuo gėdos namuose | KaunoDiena.lt

"MANCHESTER CITY“ NAUJOKAS IŠGELBĖJO KOMANDĄ NUO GĖDOS NAMUOSE

• 0

Jau 11-ąją minutę „Man City“ po naujoko Gabrielio Jesuso įvarčio išsiveržė į priekį ir dominavo rungtynėse tiek pagal kamuolio kontrolę, tiek pagal smūgius į vartus.

Vis dėlto persvaros padidinti nesisekė, o „Swansea“ lyderis Gylfi Sugurdssonas 81-ąją min. išlygino rezultatą.

Į kampą įstumti „miestiečiai“ sugebėjo susiimti ir galiausiai išplėšė pergalę. Jau per teisėjo pridėtą laiką tas pats G.Jesusas įmušė antrą įvartį, pataisydamas savo paties smūgį.

Po šios pergalės „Man City“ su 49 taškais aplenkė „Liverpool“ (46 tšk.) ir „Arsenal“ (47 tšk.) bei įsitaisė trečioje turnyro lentelės vietoje.

Vilnius, vasario 5 d. (BNS). Anglijos „Premier“ lygoje dramatišką pergalę pasiekė „Manchester City“ futbolininkai, namuose tik paskutinėmis akimirkomis 2:1 palaužęs „Swansea City“.