Pereinamosiose rungtynėse „Palanga“ nutildė „Dainavą“ | KaunoDiena.lt

PEREINAMOSIOSE RUNGTYNĖSE „PALANGA“ NUTILDĖ „DAINAVĄ“

• 0

Sekmadienį įvyko pirmosios pereinamosios rungtynės dėl teisės žaisti kitų metų Lietuvos A lygos sezone. Septintą vietą aukščiausioje lygoje užėmęs „Palangos“ klubas svečiuose 3:0 įveikė Alytaus „Dainavą“, kuri Pirmoje lygoje finišavo antra.

Rungtynės, kurias Alytaus stadione stebėjo 1520 žiūrovų, prasidėjo apylygiai, bet jau 15 minutę svečiai išsiveržė į priekį. Po Gvido Juškos perdavimo iš krašto išorine pėdos dalimi, tiksliai iš arti į vartus smūgiavo Godspoweris Aniefiokas.

Po daugiau nei dešimties minučių tas pats G.Aniefiokas antrą kartą įsirašė įvartį. „Dainava“ prarado kamuolį atakuojant, o „Palanga“ greitai suskubo į kontrataką, kurioje dešiniuoju kraštu pasileidęs nigerietis nesunkiai pažeme nuginklavo vartininką Martyną Matijošką.

Iki pertraukos rezultatas nepakito, bet antrąjį kėlinį „Palanga“ pradėjo užtikrintai – 47 minutę Tomas Dombrauskis po sumaišties baudos aikštelėje įspyrė kamuolį į vartus. Tai buvo penktas Lietuvos U-21 rinktinės nario įvartis šį sezoną.

„Dainava“ dar bandė ieškoti galimybių įmušti rezultatą sušvelninantį galėjusių įvarčių, bet to neleido padaryti gerai žaidusi palangiškių gynybos linija.

Antrosios tarpusavio rungtynės numatytos Palangoje, lapkričio 3 d. 13 val.

Rungtynių statistika:

„Dainava“ – „Palanga“ 0:3 (0:2) Alytaus stadionas, 1520 žiūrovų Teisėjas – Gediminas Mažeika Įvarčiai: 15 min. G.Aniefiokas (0:1), 27 min. G.Aniefiokas (0:2), 47 min. T. Dombrauskis (0:3).

Gairės: Palanga, Dainava, A lyga