„Premier“ lygoje – įtikinama „Chelsea“ pergalė | KaunoDiena.lt

„PREMIER“ LYGOJE – ĮTIKINAMA „CHELSEA“ PERGALĖ

• 0

Londono „Chelsea“ užtikrintai 3:1 (2:0) nugalėjo „Huddersfield Town“ ekipą. Pergales „Premier“ lygoje taip pat šventė „Burnley“ ir „Crystal Palace“ komandos.

Antonio Conte vadovaujami „aristokratai“ išvykoje pirmą įvartį pasiekė 23-ąją minutę, kai nesėkmingas varžovų vartininko žaidimas leido sukurti produktyvią ataką. Ją po Williano perdavimo užbaigė Tiemoue Bakayoko.

Antrą kamuolį į aikštės šeimininkų vartus pasiuntė jau pats Willianas. Jis 43-ąją minutę sulaukė puikaus perdvaimo iš krašto ir pasižymėjo galva.

Taškus ant „i“ sudėliojo Pedro. Jis 50-ąją minutę surado kamuolį baudos aikštelėje ir neatremiamu smūgiu pelnė trečią „Chelsea“ įvartį.

Paguodos įvartį „Huddersfield Town“ komandai pelnė Laurentas Depoitre, kuris pasižymėjo jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką.

Su 35 taškais Londono „aristokratai“ rikiuojasi trečioje turnyro lentelės vietoje, bet turi tiek pat, kiek ir antrąją vietą užimantis „Manchester United“. Lyderis „Manchester City“ nuo šių ekipų atsiplėšęs jau 11 taškų.