„Premier“ lygos turas prasidėjo fantastišku šešių įvarčių trileriu Londone | KaunoDiena.lt

„PREMIER“ LYGOS TURAS PRASIDĖJO FANTASTIŠKU ŠEŠIŲ ĮVARČIŲ TRILERIU LONDONE

• 0

Penktadienį intriguojančia akistata Londone prasidėjo Anglijos „Premier“ lygos 19-asis turas. Fantastiškame šešių įvarčių trileryje Londono „Arsenal“ išsiskyrė taikiai su „Liverpool“ – 3:3.

26-ąją minutę „Liverpool“ surengė greitą išpuolį ir po Mohamedo Salah smūgio kamuolys rikošetu lietė Laurento Koscielny koją, bet pirmas prie kamuolio suskubo Philippe'as Coutinho ir meistriškai galva permetė kamuolį per Petrą Čechą.

52-ąją minutę Mersisaido ekipa surengė dar vieną puikų išpuolį ir dar vieno rikošeto dėka M.Salah padvigubino persvarą.

Bet kai atrodė, kad rungtynių nugalėtojas aiškus, „Arsenal“ iššovė.

Jau po minutės Alexis Sanchezas galva rezultatą sušvelnino, o dar po trijų Granitas Xhaka fantastišku tolimu smūgiu atstatė pusiausvyrą.

Liverpulio futbolininkams nespėjus atsipeikėt, „Arsenal“ triumfo šokį šoko dar kartą. 58-ąją minutę „kanonieriai“ surengė labai gražų išpuolį ir vienas prieš vartininką atsidūręs Mesutas Ozilas meistriškai permėtė kamuolį per Simoną Mignolet bei išvedė „Arsenal“ į priekį – 3:2.

Bet 70-ąją minutę savo žodį tarė ir Roberto Firmino. Po brazilo smūgio P.Čechas sugebėjo kamuolį atmušti, bet šis vis tiek įkrito į „Arsenal“ vartus.

Po šio mačo „Liverpool“ su 35 taškais lieka ketvirtas, „Arsenal“ turi tašku mažiau ir žengia laipteliu žemiau.