„Trakai“ jau treti, bet praraja iki lyderių didėja | KaunoDiena.lt

„TRAKAI“ JAU TRETI, BET PRARAJA IKI LYDERIŲ DIDĖJA

• 0

A lygos pirmasis sezono ratas baigėsi dvikova LFF stadione tarp „Trakų“ ir „Jonavos“ komandų. Rungtynėse užfiksuotos lygiosios 1:1, kurios, atsižvelgiant į situaciją turnyro lentelėje, netenkino nė vienos komandos.

Rungtynių pradžioje nežymi teritorinė persvara priklausė „Trakų“ komandai, tačiau pirmas pavojingesnis „Jonavos“ išpuolis baigėsi įvarčiu.

Tai nutiko 17 minutę, kuomet Jevgenijus Zasavickis perėmė kamuolį, o po to laiku jį perdavė baudos aikštelėje atsidūrusiam Laurynui Stonkui. „Jonavos“ puolėjas smūgiavo tiksliai ir pelnė penktąjį įvartį šį sezoną.

„Trakų“ futbolininkų puolimas pirmame kėlinyje atrodė statiškas ir jiems niekaip nesisekė atrasti plyšių patikimai besigynusių varžovų gynyboje. Visgi prieš pertrauką galimybę turėjo trakiškių puolėjas Mukanya Kabobola „Etienne'as“, baudos smūgiu sudrebinęs varžovų vartų skersinį.

Antrą rungtynių dalį šeimininkai pradėjo labai aktyviai ir išlyginamojo įvarčio ilgai laukti neteko. 56 minutę jonaviškiai neapsigynė nuo aukšto perdavimo, kamuolys baudos aikštelėje patogiai atšoko M. Kabobolai ir šis netrukus išlygino rezultatą. Belgui tai buvo taip pat penktasis įvartis A lygoje.

Po šio epizodo abi komandos tapo dar aktyvesnėmis ir kurį laiką įnirtingai puolė viena kitos vartus. Visgi šiose lenktynėse nei „Trakai“, nei „Jonava“ nieko nepešė.

Paskutinėmis minutėmis varžovai apsikeitė pavojingais dūriais. Iš pradžių po standartinės situacijos visiškai greta virpsto smūgiavo „Trakų“ gynėjas Jevgenijus Osipovas. O prieš pat finalinį teisėjo švilpuką baudos smūgiu pabandė įmušti jonavietis Ernestas Veliulis – jo bandymą neutralizavo vartininkas Timofejus Šeremeta.

Šios lygiosios leido „Trakams“ (9 tšk.) pakilti į trečiąją poziciją, bet nuo lyderės Marijampolės „Sūduvos“ jie jau atsilieka 10 taškų. Čempionai yra ir rungtynėmis mažiau sužaidę. Tuo metu „Jonava“ (6 tšk.) lieka paskutinė, aštunta.

Rungtynių statistika

„Trakai“ – „Jonava“ 1:1 (0:1)

Įvarčiai: M. Kabobola (56); L. Stonkus (17).

Geltonos kortelės: D. Biljaletdinovas (66), V. Borovskis (83), S. Čyžas (86), J. Osipovas (90+2); M. Dapkus (38), J. Zasavickis (73), A. Tručinskas (80).

„Trakai“: T. Šeremeta, V. Borovskis, J. Osipovas, M. Šyška, L. Traore, D. Biljaletdinovas, S. Čyžas, J. Marazas, M. Vorobjovas, R. Gedminas, M. Kabobola.

„Jonava“: G. Cioletti, M. Činikas, R. Santosas, A. Tručinskas, M. Dapkus, V. Lukša (71 min. T. Salamanavičius), K. Šilkaitis, J. Zasavickis, E. Veliulis, Tadas Eliošius (86 min. K. Hehas), L. Stonkus.

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Marijampolės „Sūduva“ 7 6 1 0 18:5 19

2. Vilniaus „Žalgiris“ 7 4 2 1 15:6 14

3. Trakų „Trakai“ 8 2 3 3 13:13 9

4. Palangos „Palanga“ 8 2 3 3 6:12 9

5. Klaipėdos „Atlantas“ 7 2 2 3 8:10 8

6. Kauno „Stumbras“ 7 2 2 3 6:6 8

7. „Kauno Žalgiris“ 7 2 0 5 4:12 6

8. Jonavos „Jonava“ 7 1 3 3 7:13 6