Turino „Juventus“ pateko į Čempionų lygos finalą | KaunoDiena.lt

TURINO „JUVENTUS“ PATEKO Į ČEMPIONŲ LYGOS FINALĄ

• 0

Antradienį Čempionų lygos antrosiose pusfinalio rungtynėse Turino „Juventus“ namuose 2:1 nugalėjo „Monaco“ ir bendru rezultatu 4:1 žengė į turnyro finalą.

Mario Mandžukičius 33-iąją minutę išvedė šeimininkus į priekį ir dar labiau sukomplikavo „Monaco“ užduotį. Po dailaus D.Alveso perdavimo M.Mandžukičius galva smūgiavo į vartus, bet Danijelis Subasičius atlaikė smūgį. Visgi M.Mandžukičius pakartotinai koja pasiuntė kamuolį į vartus. Pirmojo kėlinio pabaigoje D.Alvesas jau įvartį mušė pats. D.Subasičius atmušė P.Dybalos bandymą, bet kamuolys nukrito „Juventus“ gynėjui. Brazilas vienu lietimu stipriu tolimu smūgiu nokautavo varžovų vartininką.

Tačiau Gianluigi Buffono vartai neliko sausi. 69-ąją minutę jaunasis talentas Kylianas Mbappe sušvelnino rezultatą. 18-metis pasinaudojo sumaištimi „Juventus“ baudos aikštelėje ir įmušė į tuščius vartus iš arti. Tai buvo jau 19-as jo įvartis per 21-erias rungtynes.

Turino „Juventus“ ir Madrido „Real“ šį sezoną Čempionų lygoje dar nepatyrė pralaimėjimo.

Kitame pusfinalyje Madrido „Real“ po pirmųjų rungtynių 3:0 pirmauja prieš „Atletico“.

Čempionų lygos finalas vyks birželio 3 dieną Kardife.