Ukrainos futbolo taurę iškovojo Kijevo „Dinamo“ klubas | KaunoDiena.lt

UKRAINOS FUTBOLO TAURĘ IŠKOVOJO KIJEVO "DINAMO" KLUBAS

Ukrainos futbolo taurę antrus metus iš eilės ir vienuoliktą kartą turnyro istorijoje iškovojo šalies čempionas Kijevo "Dinamo" klubas.

Ketvirtadienį olimpiniame Kijevo stadione vykusiose finalo rungtynėse keturioliktą kartą finale žaidę "Dinamo" futbolininkai po baudinių serijos 5:4 įveikė Donecko "Šachtar" vienuolikę. Pagrindinis šio susitikimo laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 0:0.

Beje, abi komandos mušė po 7 baudinius, o serijos pradžioje - po trijų smūgių - net 3:1 - pirmavo "Šachtar" ekipa.

Tai buvo jau aštuntas Kijevo "Dinamo" klubo dublis (čempiono titulas ir taurė), tačiau pirmas nuo 2007 metų.

Donecko "Šachtar" vienuolikei tai buvo jau penkioliktasis finalas. Ji šalies taurę laimėjo devynis kartus, o paskutinį sykį - 2013 metais.

Tai buvo jau devintoji šių komandų dvikova šalies taurės turnyro finale ir penktoji "Dinamo" klubo pergalė.

Praėjusių metų finale "Dinamo" futbolininkai 2:1 (2:0) įveikė "Šachtar" vienuolikę.