„Žalgiris“ vienu įvarčiu palaužė „Trakus“, „Sūduva“ kluptelėjo Kaune | KaunoDiena.lt

„ŽALGIRIS“ VIENU ĮVARČIU PALAUŽĖ „TRAKUS“, „SŪDUVA“ KLUPTELĖJO KAUNE

• 0

Paskutinę penkerių rungtynių seriją dėl Lietuvos futbolo A lygos titulo kovojantis Vilniaus „Žalgiris“ pradėjo pergale prieš „Trakus“ 1:0. Tai vilniečiams leido sumažinti atsilikimą nuo lyderės Marijampolės „Sūduvos“, kuri iš Kauno išsivežė tik tašką.

Vienintelį įvartį „Trakų“ ir „Žalgirio“ rungtynėse 6-ą minutę nuo 11 metrų žymos pelnė Louisas Ogana, kuris pats baudinį ir uždirbo.

Pačioje rungtynių pabaigoje, jau per teisėjo pridėtą laiką, iš rungtynių buvo išvarytas varžovų žaidėjui į atlapus techninėje zonoje kibęs „Žalgirio“ treneris Valdas Urbonas.

Beje, vilniečiai šiose rungtynėse vertėsi be rezultatyviausio čempionato žaidėjas Liviu Antalio, kuris susitikimą praleido dėl diskvalifikacijos.

Tuo metu „Sūduva“ išvykoje sužaidė 1:1 su „Kauno Žalgiriu“.

61-ą minutę Guilherme Finkleris galingu smūgiu išvedė svečius į priekį, bet 76-ą minutę Ilja Kalpačiukas smūgiu iš krašto rezultatą išlygino.

„Sūduvą“ ir „Žalgirį“ dabar skiria trys taškai.