Atvirosiose ledo ritulio pirmenybėse pergales skynė Vilniaus ir Elektrėnų klubai | KaunoDiena.lt

ATVIROSIOSE LEDO RITULIO PIRMENYBĖSE PERGALES SKYNĖ VILNIAUS IR ELEKTRĖNŲ KLUBAI

• 0

Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate šventė atkeliavo į Juodupės miestelį: ilgai kentėję žiemos išdaigas, šio Lietuvos miestelio gyventojai galų gale sulaukė ledo ritulio rungtynių namų aikštelėje.

Juodupės "Juodupė" sekmadienį ilgai priešinosi galingajam Elektrėnų "Lokių - Poseidono" klubui, tačiau buvo priversta pasiduoti 3:4 (2:2, 1:1, 0:1).

Šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį jau pačioje rungtynių pradžioje po legionieriaus Aleksandro Pavlovskio įvarčio (02:09).

Svečiai po Artūro Visocko (04:42) ir Dominyko Škadausko įvarčių (05:33) greitai išnaudojo varžovų klaidas po pražangų.

Kėlinio pabaigoje Aurelijus Kriščiūnas (19:46) priminė elektrėniškiams, jog Juodupėje taškų lengvai nedalina ir išlygino rezultatą - 2:2.

Antrajame kėlinyje Eimantas Vėželis (22:15) vėl išvedė svečių komandą į priekį, o dar vienas šeimininkų legionierius suomis Markusas Karkkainenas (39:39) pakartojo A.Kriščiūno smūgį varžovams ir pasiuntė dar vieną įvartį varžovams į rūbinę.

Vis dėlto stipresni buvo labiau patyrusių elektrėniškių nervai. Marius Lomakinas (43:18) vėl leido į priekį išsiveržti "Lokiams - Poseidonui", o šeimininkai neberado ginklų prieš varžovų gynybą:

"Juodupė" - "Lokiai - Poseidonas" 3:4 (2:2, 1:1, 0:1)
"Juodupė": A.Pavlovskis, A,Kriščiūnas, M.Karkkainenas - po 1 įvartį;
"Lokiai - Poseidonas": A.Visockas, D.Škadauskas, E.Vėželis, M.Lomakinas - po 1 įvartį.

Dar vienose atvirojo ledo ritulio čempionato rungtynėse Rokiškyje, vietos "Rokiškis" tik po atkaklios kovos 4:6 (0:2, 2:2, 2:2) turėjo pripažinti Vilniaus "Hockey Punks" pranašumą ir užleido vilniečiams penktąją poziciją septynių komandų turnyre.

Rokiškėnai gali kaltinti tik save, mat viską turėjo savo rankose. Iš pradžių Tautvydas Urbonas nerealizavo baudinio, o svečiai "atsidėkojo" Šarūno Suchomlino (07:19) ir Algimanto Visocko (11:44) įvarčiais dar pirmajame kėlinyje.

Mantas Baleišis (22:43) sušvelnino rezultatą ir pradėjo ilgai trukusias lenktynes. Vilniečiai po dar vieno Š.Suchomlino įvarčio (32:54) atstatė dviejų įvarčių persvarą, Simas Sakaitis (34:28) vėl sušvelnino skirtumą iki 2:3.

Š.Suchomlinas pelnė trečiąjį savo įvartį (38:25).

Trečiojo kėlinio pradžioje dar kartą iki minimumo šeimininkai priartėjo po Igorio Afanasjevo įvarčio (48:19), tačiau vilniečiai greitai rado priemonių šeimininkams nuraminti. Karolis Šlikas (51:50) ir Modestas Kartenis (55:28) dviem įvarčiais leido vilniečiams atitrūkti 6:3 ir rungtynių baigtis tapo aiški.

"Hockey Punks" po antrų iš eilės laimėtų žiemos klasikos rungtynių pabėgo iš paskutiniosios vietos, joje palikę kitą Vilniaus klubą - "Ober - Haus". Šeštadienio vakarą vilniečiai 5:2 (1:2, 3:0, 1:0) įveikė "Juodupę".

Rungtynių Rokiškyje statistika:

"Rokiškis" - "Hockey Punks" 4:6 (0:2, 2:2, 2:2)
"Rokiškis": S.Sakaitis - 2, M.Baleišis, I.Afanasjevas - po 1 įvartį;
"Hockey Punks": Š.Suchomlinas - 3, A.Visockas, M.Kartenis - po 1 įvartį.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kaliningrado "Delovaja Rus"   14 12  1  1   0   100:44  39
2. Elektrėnų "Lokiai-Poseidonas" 13  9  0  1   3    69:54  28
3. Kauno "Baltų ainiai"          16  8  2  0   6    80:70  28
4. Juodupės "Juodupė"            16  5  1  1   9    63:72  18
5. Vilniaus "Hockey Punks"       15  4  1  1   9    58:89  15
6. Rokiškio "Rokiškis"           15  4  0  2   9    63:87  14
7. Vilniaus "Ober-Haus"          13  3  1  0   9    58:75  11