Bėgikė R. Kergytė-Dauskurdienė buvo greičiausia Liepojos pusmaratonyje | KaunoDiena.lt

BĖGIKĖ R. KERGYTĖ-DAUSKURDIENĖ BUVO GREIČIAUSIA LIEPOJOS PUSMARATONYJE

• 0

Liepojos pusmaratonyje greičiausia tarp moterų buvo Lietuvos bėgikė Remalda Kergytė-Dauskurdienė.

Ji distanciją įveikė per 1 val. 18 min. 5 sek.

V50 amžiaus grupėje nugalėjo Petras Pranckūnas (1:17.57). Tarp visų vyrų jo rezultatas vienuoliktas.

52-osiose „Tennessee Relays“ lengvosios atletikos varžybose JAV Beatričė Juškevičiūtė pagerino asmeninį rekordą ir užėmė trečiąją vietą septynkovėje (5504 tšk.). Ji tapo dešimtąja per visą istoriją Lietuvos daugiakovininke, surinkusia daugiau kaip 5500 taškų.

„New York Metropolitan“ čempionate Eglė Morėnaitė 800 m bėgime pagerino asmeninį rekordą ir užėmė penktąją vietą (2.12,86). Dominyka Leskauskaitė trišuolyje buvo antra (11 m 87 cm), į tolį visi trys šuoliai buvo nesėkmingi.