Dviratininkas G Bagdonas lenktynėse Ispanijoje užėmė 15-ąją vietą | KaunoDiena.lt

DVIRATININKAS G BAGDONAS LENKTYNĖSE ISPANIJOJE UŽĖMĖ 15-ĄJĄ VIETĄ

• 0

Ispanijoje surengtų 64-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol“ (UCI HC kategorija) paskutiniajame, penktajame, etape - 14,2 km pavienio starto lenktynėse - sekmadienį lietuvis Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) užėmė 15-ą vietą.

Nugalėjo ispanas Davidas de la Cruz („Sky“). Jis distanciją įveikė per 47 min. 11 sek. (vid. greitis - 49,583 km/val.). G. Bagdonas etapo nugalėtojui pralaimėjo 41 sek. Kitas lietuvis Aidis Kruopis („Verandas Willems - Crelan“, +2.23) liko 103-ias.

Lenktynių nugalėtoju tapo belgas Tim Wellens („Lotto Soudal“). G. Bagdonas bendrojoje įskaitoje užėmė 87-ą, o A. Kruopis - 116-ą vietas.

„Esu patenkintas dabartine savo sportine forma. Pirmosiose sezono varžybose man važiavosi gana neblogai. Geriau nesitikėjau. Dar trūksta greičio, jėgos, reikia priprasti važiuoti grupėje. Tikiuosi, kad artėjančiose lenktynėse Belgijoje bus dar geriau“, - savo gerbėjams sakė G. Bagdonas.

Iš 153 startavusių dviratininkų klasifikuoti 135.