E. Sodeikai ir I. Žukauskaitei – bronzos medaliai | KaunoDiena.lt

E. SODEIKAI IR I. ŽUKAUSKAITEI – BRONZOS MEDALIAI

• 0

Savaitgalį Suomijos sostinėje Helsinkyje vyko prestižinės pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „Grand Slam“ kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybos, kuriose Lietuvos čempionai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“) iškovojo bronzos medalius.

Varžybų nugalėtojais tapo 2015 metų pasaulio čempionai Dmitrijus Žarkovas ir Olga Kulikova iš Rusijos, o antrąją vietą užėmė pasaulio vicečempionai Simone Segatori ir Annette Sudol, atstovaujantys Vokietijai.

Finale taip pat varžėsi Italijos, Danijos ir Moldovos atstovai. Iš viso turnyre dalyvavo 94 poros.

Tuo pat metu vykusiose WDSF reitingo varžybose senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė-Rimkienė (Kauno „Kaspinas“) pelnė aukso medalius.

Antrą vietą šioje grupėje užėmė Joergas Gutmannas ir Isabel Matthes iš Vokietijos, o trečia vieta atiteko suomiams Villei Hayryenui ir Sannai Kakko.

Finale taip pat šoko poros iš Estijos, Latvijos ir Suomijos, o grupėje varžėsi 23 sportinių šokių poros.