Ekonomistas N. Mačiulis tapo Europos veteranų šuolių į vandenį vicečempionu | KaunoDiena.lt

EKONOMISTAS N. MAČIULIS TAPO EUROPOS VETERANŲ ŠUOLIŲ Į VANDENĮ VICEČEMPIONU

• 7

Slovėnijoje vykstančiame Europos veteranų šuolių vandenį čempionate Lietuvos atstovai skina medalius. Tarp prizininkų - ir žinomas Lietuvos ekonomistas Nerijus Mačiulis.

35-39 metų amžiaus grupėje kovojantis N. Mačiulis pelnė sidabro medalį šuoliuose nuo 1 m aukščio tramplino. Jo pasirodymas įvertintas 157,15 taško. Jį aplenkė vienintelis varžovas vokietis Timuras Tokatas (211,00 tšk.).

N. Mačiulis Slovėnijoje dar varžysis šuoliuose nuo platformos.

Europos veteranų čempionais šuoliuose nuo 1 m aukščio tramplino tapo Rokas Šermukšnis (50-54 metai, 246,60 tšk.), Kęstutis Autukas (70-74 metai, 180,25 tšk.), Liucija Balsienė (60-64 metai, 166,75 tšk.). Sidabro medalį iškovojo Audra Sipavičienė (60-64 metai, 139,80 tšk.), bronzos - Leonidas Kotikas (40-44 metai, 177,75 tšk.) ir Marius Oksas (25-29 metai, 179,90 tšk.).

Šuoliuose nuo 3 m aukščio tramplino čempionais tapo L. Kotikas (201,90 tšk.) ir L. Balsienė (147,45 tšk.), vicečempionais - R. Šermukšnis (251,75 tšk.) bei A. Sipavičienė (135,00 tšk.).