„Energijos“ ledo ritulininkai užtikrintai nugalėjo „Hockey Punks“ ekipą | KaunoDiena.lt

„ENERGIJOS“ LEDO RITULININKAI UŽTIKRINTAI NUGALĖJO „HOCKEY PUNKS“ EKIPĄ

• 0

Lietuvos ledo ritulio čempionate ketvirtadienį nugalėtojos titulą ginanti Elektrėnų „Energija“ išvykoje 6:0 (3:0, 3:0, 0:0) pranoko Vilniaus „Hockey Punks“ ledo ritulininkus bei atsirevanšavo už namuose prieš beveik mėnesį patirtą pralaimėjimą.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Rolandas Aliukonis, Mauras Baltrukonis, Konstantinas Isajevas, Artūras Katulis, Titas Milašius ir Deividas Kazlauskas.

„Energija“ tapo pirmąja komanda šį sezoną, kuriai pavyko rungtynes užbaigti nepraleidžiant nei vieno įvarčio.

Trečiojo kėlinio viduryje į muštynes įsivėlė Modestas Kartenis ir Donatas Vitte, kurių ilgą laiką negalėjo išskirti ne tik komandos draugai, bet ir teisėjai. Po muštynių medikų pagalbos prireikė M. Karteniui, kuriam buvo pralietas kraujas. Už šias muštynes D. Vitte buvo nubaustas 12 baudos minučių bei 2 minutėmis už pralietą kraują, 2 minutes gavo ir D. Kazlauskas bei tiek pat - M. Kartenis.

„Energija“ į vartus metė 52 kartus, o „Hockey Punks“ - 22.

24 taškus po devynerių rungtynių turinti „Energija“ pirmauja čempionate, o „Hockey Punks“ su 8 taškais užima trečiąją vietą.