L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė pasaulio čempionate liko be medalio | KaunoDiena.lt

L. ASADAUSKAITĖ-ZADNEPROVSKIENĖ PASAULIO ČEMPIONATE LIKO BE MEDALIO

• 0

Egipto sostinėje Kaire vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate moterų varžybose nepavyko ant prizininkių pakylos užlipti Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei. Vilnietei vėl nesėkmingai susiklostė jojimo rungtis, tad nepaisant, kaip įprasta, puikaus bėgimo ir šaudymo, sportininkė tenkinosi 12 vieta.

Dar šeštadienį Lietuvos sportininkė puikiai pasirodė fechtavimosi rungtyje.

Joje L.Asadauskaitė iškovojo 21 pergalę iš 35 galimų ir su brite Kate French pasidalino 5-6 vietas.

Plaukimo rungtyje lietuvė užėmė 20-ąją vietą ir po dviejų rungčių rikiavosi dešimta.

Papildomame fechtavimosi etape Laura taškų kraičio nepapildė, nes pralaimėjo rusei Jekaterinai Churaskinai.

Vis dėlto jojimo rungtis sportininkei ir vėl tapo košmaru. Gavusi „Madbouly“ žirgą Laura rungtį baigė su 57 baudos balais.

Prieš lemiamą rungtį L.Asadauskaitė užėmė 21-ą vietą. Nors paskutinėje rungtyje lietuvė vėl bėgo greitai ir aplenkė devynias priešininkes, įsiterpti į kovą dėl medalių šį kartą nepavyko (1246 taškai).

Kita finale dalyvavusi Lietuvos atstovė Lina Batulevičiūtė užėmė 31 vietą (1118).

Pasaulio čempionės titulą pirmą kartą karjeroje iškovojo rusė Gulnaz Gubajadulina (1292), aplenkusi vengrę Zsofią Foldhazi (1285) bei baltarusę Anastasiją Prokopenką (1281).