Lietuvos baidarininkai pasaulio taurės varžybų 1000 m nuotolyje užėmė trečią vietą | KaunoDiena.lt

LIETUVOS BAIDARININKAI PASAULIO TAURĖS VARŽYBŲ 1000 M NUOTOLYJE UŽĖMĖ TREČIĄ VIETĄ

• 0

Vengrijoje vykstančių baidarių ir kanojų irklavimo pasaulio taurės varžybų trečiajame etape bronzos medalius iškovojo dvivietę baidarę irklavę Andrijus Olijnikas ir Ričardas Nekrošius.

Lietuvos duetas šeštadienį 1000 m nuotolio finale sugaišo 3 minutes 24,029 sekundės ir 0,414 sekundės pralaimėjo pergalę iškovojusiems prancūzams Arnaud'ui Hybois'ui bei Etienne'ui Hubert'ui.

Sidabro medaliai atiteko vokiečiams Marcusio Grossui ir Maxui Rendschmitui.

Dviviete kanoja B finale plaukę Jevgenijus Šuklinas ir Tomas Gadeikis užėmė penktąją vietą ir bendroje įskaitoje liko keturiolikti.

Šeštadienį po pietų prasidės atrankos kovos 200 m distancijoje.