Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinė pasaulio čempionate pralaimėjo rumunams | KaunoDiena.lt

LIETUVOS JAUNIŲ LEDO RITULIO RINKTINĖ PASAULIO ČEMPIONATE PRALAIMĖJO RUMUNAMS

• 0

Pirmą nesėkmę pasaulio jaunių (iki 18 metų; U–18) čempionato antrojo (II) diviziono šešių komandų A grupės turnyre Rumunijoje patyrė Lietuvos rinktinė.

Antradienį antrojo turo rungtynėse Lietuvos jaunieji ledo ritulininkai 1:6 (0:2, 0:2, 1:2) pralaimėjo antrąją pergalę iškovojusiai ir lyderių grupėje esančiai Rumunijos komandai bei su 3 taškais smuktelėjo į ketvirtą vietą.

Garbės įvartį į šeimininkų vartus įmušė Dominikas Bogdziulis (48:27), trečiajame kėlinyje sušvelninęs atsilikimą iki 1:5.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Balaszas Gajdo (17:00), Koppanis Martonas (18:39), Zoltanas Sandoras (28:34), Szilardas Rokaly's (32:23), Csanadas Szennyesas (41:37) bei Robertas Ferenczas-Csibis (54:04).

Taip pat antrą pergalę turnyre iškovojo Lenkijos rinktinė, net 10:1 (5:0, 5:0, 0:1) sutriuškinusi Olandijos ekipą, bei pirmą pergalę iškovojo Didžiosios Britanijos komanda, 7:1 (3:1, 2:0, 2:0) nugalėjusi Kroatijos ledo ritulininkus.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Rumunija      2 2 0 0 0 14:2  6

2. Lenkija       2 2 0 0 0 17:3  6

3. D. Britanija  2 1 0 0 1  9:6  3

4. Lietuva       2 1 0 0 1  6:8  3

5. Kroatija      2 0 0 0 2  3:14 0

6. Olandija      2 0 0 0 2  2:18 0