Lietuvos moterų rankinio lygos bronzą nelauktai iškovojo klaipėdietės | KaunoDiena.lt

LIETUVOS MOTERŲ RANKINIO LYGOS BRONZĄ NELAUKTAI IŠKOVOJO KLAIPĖDIETĖS

• 0

Trečiadienį Vilniuje penktosiose Lietuvos moterų rankinio čempionato mažojo finalo rungtynėse dėl trečiosios vietos Klaipėdos „Dragūno-Viesulo“ komanda nelauktai 24:22 (12:9) įveikė vietos LEU „Šviesos-Eglės“ septyniukę ir, laimėjusi seriją iki trijų pergalių 3-2, iškovojo bronzos medalius.

11 įvarčių prie pergalės prisidėjo Brigita Ivanauskaitė, 5 – Roberta Ivanauskaitė, 3 – Dovilė Mižutytė.

Šeimininkių gretose rezultatyviausiai žaidė Rasa Mikalonytė (9 įv.) ir Rita Repečkaitė (5 įvarčiai).

„Klaipėdietės į sostinę atvyko nusiteikusios kautis išvisų jėgų ir jos tai įrodė savo veiksmais aikštelėje. Todėl „Dragūno-Viesulo“ ekipa netruko įgyti žaidybinę persvarą, nors pradžioje nelabai ženklią, bet išreikštą kelių įvarčių skirtumu – 4:3, 6:4, 9:5, 11:8 ir kėlinį laimėjo 12:9. Vėliau uostamiesčio rankininkės irgi rungtyniavo su azartu, kai vilniečių gretose trūko tos ugnelės, didesnio noro laimėti. Juolab vilniečių atakų lyderei Rasai Mikalonytei porą kartų nepavyko pataikyti nuo 7 m. baudinių linijos, po kurių galėjo pakrypti įvykiai kitokia vaga. Ypač skaudžiai atsiliepė antrasis netaiklus metimas kai dvikovos laikrodis rodė priešpaskutinę susitikimo minutę, kai uostamiesčio sportininkės pirmavo dviem įvarčiais. Ši nesėkmė galutinai sužlugdė sostinės komandos viltis pakreipti rungtynių eigą, o gal ir iškovoti pergalę“, - po rungtynių sakė susitikimo inspektorius alytiškis Arvydas Brazaitis.

Kiek anksčiau, šeštadienį čempionato aukso medalius iškovojo Kauno „ACME-Žalgiris“, o sidabro medaliai bus įteikti Kauno rajono HC „Garliavos SM-CASCADA“ kolektyvui.