Lietuvos moterų žolės riedulio rinktinė Europos pirmenybėse iškovojo pergalę | KaunoDiena.lt

LIETUVOS MOTERŲ ŽOLĖS RIEDULIO RINKTINĖ EUROPOS PIRMENYBĖSE IŠKOVOJO PERGALĘ

Antrą pergalę Kroatijoje vykstančiame 2015 metų Europos moterų žolės riedulio III diviziono čempionate iškovojo ir su 6 taškais penkių komandų turnyro lydere tapo Lietuvos rinktinė.

Antrąją turnyro dieną Lietuvos riedulininkės 2:1 (1:0) įveikė pirmąją nesėkmę patyrusią bei į trečiąją poziciją smuktelėjusią Turkijos (3 tšk.) ekipą.

Lietuves pirmajame kėlinyje į priekį išvedė Kristina Poškutė (16 min.), tačiau antrajame kėlinyje Nurhan Činar (49 min.) išlygino rezultatą.

Pergalingą įvartį įmušė Ugnė Aučynaitė (64 min.).

Kitose antrosios dienos rungtynėse Rusijos rinktinė net 9:0 (5:0) sutriuškino autsaiderę Kroatijos ekipą.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lietuva         2 2 0 0  7:2  6

2. Rusija          1 1 0 0  9:0  3

3. Turkija         2 1 0 1  3:3  3

4. Šveicarija      1 0 0 1  1:2  0

5. Kroatija        2 0 0 2  1:14 0