Lietuvos vaikinų ledo ritulio rinktinė patiesė kroatus | KaunoDiena.lt

LIETUVOS VAIKINŲ LEDO RITULIO RINKTINĖ PATIESĖ KROATUS

• 0

Antrą pergalę pasaulio jaunių (iki 18 metų; U–18) ledo ritulio čempionato antrojo (II) diviziono šešių komandų A grupės turnyre Rumunijoje iškovojo Lietuvos rinktinė.

Trečiadienį po poilsio dienos Lietuvos jaunieji ledo ritulininkai trečiojo turo rungtynėse 6:3 (2:0, 4:1, 0:2) nugalėjo bendraamžius iš Kroatijos ir su 6 taškais lieka trečioje vietoje.

Du įvarčius į varžovų vartus įmušė Dominikas Bogdziulis (6:07 ir 25:17), po vieną – Laisvydas Kudrevičius (10:43), Markas Kaleinikovas (20:25), Eimantas Steponavičius (23:13) bei Lukas Žukauskas (33:16).

Pralaimėjusiųjų gretose įvarčiais pasižymėjo Hrvoje Krikšičius (30:50), Bruno Ficuras (45:45) bei Tomo Trstenjakas (57:50).

Lietuvos rinktinė į varžovų vartus smūgiavo 34 kartus, Kroatijos - 19.

Naudingiausiu Lietuvos rinktinės žaidėju šiose rungtynėse buvo pripažintas E. Steponavičius

Šiame susitikime Lietuvos ekipos treneriai leido pasireikšti ir mažiau žaidžiantiems ledo ritulininkams, o vartininko pozicijoje pirmą kartą savo karjeroje Lietuvos rinktinėje debiutavo Povilas Dumčius.

Taip pat antrą pergalę turnyre ketvirtadienį iškovojo ir Didžiosios Britanijos komanda, 5:2 (1:1, 1:0, 3:1) nugalėjusi Olandijos ekipą. Būtent su olandais lietuviai žais penktadienį.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lenkija       2 2 0 0 0 17:3  6

2. Rumunija      2 2 0 0 0 14:2  6

3. Lietuva       3 2 0 0 1 12:11 6

4. D. Britanija  3 2 0 0 1 14:8  6

5. Kroatija      3 0 0 0 3  6:20 0

6. Olandija      3 0 0 0 3  4:23 0