Lilehameryje biatlonininkas L. Banys sprinte finišavo tryliktas | KaunoDiena.lt

LILEHAMERYJE BIATLONININKAS L. BANYS SPRINTE FINIŠAVO TRYLIKTAS

• 0

Norvegijoje įsibėgėjančiose II-osiose jaunimo (15-18 metų amžiaus) žiemos olimpinėse žaidynėse sekmadienį buvo išdalinti du medalių komplektai biatlono varžybose.

Vaikinų 7,5 km sprinto rungtyje tryliktas finišavo vienintelis Lietuvos atstovas Linas Banys, kuris po netaiklaus šūvio suko baudos ratą, o distanciją įveikė per 20 minučių 29,9 sekundės.

„Trasa labai gera ir oras šiandien labai geras. Konkurentai labai stiprūs, bet stengiausi padaryti viską, ką sakė treneris. Manau padariau viską, ką galėjau, gal net ir daugiau“, - po finišo sakė L. Banys.

Aukso medalio savininku vaikinų sprinte tapo be klaidų šaudęs prancūzas Emilienas Claude'as (19:01,5; 0), antroji vieta atiteko norvegui Sivertui Guttormui Bakkenui (19:08,6; 2), o trečias liko rusas Jegoras Turminas (19:19,5; 2).

Merginų 6 km biatlono sprinte Vitalija Kutkauskaitė buvo 44-a (22:03,1; 1), o Nadežda Derendiajeva tarp 49 dalyvių tenkinosi 47-a (22:52,6; 4) pozicija.

Nugalėjo be klaidų šaudžiusi vokietė Juliane Fruehwirt (18:23,5; 0), aplenkusi Marthę Krakstad Johansen (18:29,1; 1) bei Kazachstano biatlonininkę Ariną Pantovą (18:40,6; 2).

Žaidynių kalnų slidinėjimo varžybų vaikinų daugiakovėje - didžiojo slalomo ir slalomo rungtyse - sekmadienį nepasisekė Andrejui Drukarovui. Lietuvos kalnų slidininkas pirmoje rungtyje nepasiekė finišo ir buvo priverstas pasitraukti iš tolesnės kovos.