M. Raoničius – „BNP Paribas Masters“ ketvirfinalyje | KaunoDiena.lt

M. RAONIČIUS – „BNP PARIBAS MASTERS“ KETVIRFINALYJE

• 0

Ketvirtasis pagal skirstymą Milošas Raoničius iškovojo pergalę prieš Pablo Cuevasą ir pateko į „BNP Paribas Masters“ ketvirtfinalį.

Kanadietis pralaimėjo pirmąjį setą, tačiau kitus du laimėjo nesunkiai 4:6, 6:1, 6:2. Dėl patekimo į pusfinalį jis susitiks su Kei Nishikorio ir Pablo Cuevaso poros nugalėtoju.

Šiame mače M.Raoničius atliko net 16 neliečiamų padavimų ir laimėjo 81 proc. savo pirmųjų kirčių. Kanadietis nė karto nepralaimėjo savo padavimų serijos.

Kelialapį į „BNP Paribas Masters“ ketvirtfinalį bei vietą baigiamajame sezono turnyre Londone užsitikrino Marinas Čiličius. Jis įveikė Davidą Goffiną 6:3, 7:6 (11:9), kuris prarado bet kokias galimybes rungtyniauti „World Tour Finals“ pirmenybėse.

Tarp aštuonių stipriausių tenisininkų Paryžiuje pateko iš amerikietis Jackas Sockas. Jis įveikė Richardą Gasquet 6:2, 3:6, 7:5.

Į „BNP Paribas Masters“ ketvirtfinalį patekę tenisininkai jau užsitikrino 180 ATP reitingo taškų bei 93 tūkst. eurų piniginę premiją.