Nacionalinės ledo ritulio lygos rungtynėse Kaune – 17 įvarčių | KaunoDiena.lt

NACIONALINĖS LEDO RITULIO LYGOS RUNGTYNĖSE KAUNE – 17 ĮVARČIŲ

• 0

Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate Elektrėnų "Lokius - Poseidoną" Kaune pažemino vietos "Baltų ainiai". Klubų, kovojusių dėl antrosios reguliariojo sezono vietos, akistata baigėsi nepadoriu rezultatu 13:4 (8:0, 3:1, 2:3).

Pasak pranešimo, Elektrėnų klubas šaltą dušą pajuto per pirmąsias 20 minučių, kuomet praleido 8 įvarčius, o pirmi du krito per minutę ir dešimt sekundžių. Kauniečiai pakartojo šio sezono klubo kėlinio rezultatyvumo rekordą, per kėlinį pelnydami 8 įvarčius.

11 įvarčių per kėlinį yra pelniusi Kaliningrado "Delovaja Rus" komanda į Vilniaus "Ober - Haus" klubo vartus.

Antrajame kėlinyje intrigos nebeliko - šeimininkai atsipalaidavo, o sugniuždyti varžovai vis dėlto sukrapštė vieną įvartį.

Trečiajame kėlinyje svečiai atsibudo ir prisiminė, jog ir jie moka žaisti ledo ritulį. Tačiau pelnyti pora įvarčių didesnės paguodos sutriuškintam Elektrėnų klubui tai nesuteikė.
"Baltų ainių" pergalė lėmė, jog kauniečiai užsitikrino antrąją vietą reguliariajame sezone, o Elektrėnų klubas liko trečias. Abi šios komandos tarpusavyje susitiks finalinio ketverto pusfinalyje kovo 21 dieną, (19 val.) Elektrėnuose. Kitame pusfinalyje (16 val.) Kaliningrado "Delovaja Rus" (Rusija) dar laukia savo varžovo - Juodupės "Juodupės" arba Vilniaus "Hockey Punks":

"Baltų ainiai" - "Lokiai - Poseidonas" 13:4 (8:0, 3:1, 2:3)

"Baltų ainiai": R.Guoga, D.Žiūkas - po 4, M.Krikštanaitis, D.Streckis - po 2, J.Čiugajus - 1 įvartis;

"Lokiai - Poseidonas": A.Visockas - 2, V.Fiščevas, V.Škadauskas - po 1 įvartį.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kaliningrado "Delovaja Rus"   22 18  1  1   2   182:77   57
2. Kauno "Baltų ainiai"          23 14  2  0   7   140:97   46
3. Elektrėnų "Lokiai-Poseidonas" 21 11  0  1   9    96:107  34
4. Juodupės "Juodupė"            23  9  1  1  12   102:103  30
5. Vilniaus "Hockey Punks"       22  8  1  1  12    82:119  27
6. Rokiškio "Rokiškis"           23  8  0  2  13   105:134  26
7. Vilniaus "Ober-Haus"          22  4  1  0  17    94:164  14