NHL Stanley taurės finalą pergale pradėjo „Penguins“ | KaunoDiena.lt

NHL STANLEY TAURĖS FINALĄ PERGALE PRADĖJO „PENGUINS“

• 0

NHL stipriausios komandos titulą ginantys „Pittsburgh Penguins“ ledo ritulininkai ir šiemetinį Stanley taurės finalą pradėjo pergale. Pirmosiose superfinalo rungtynėse „pingvinai“ namuose 5:3 (3:0, 0:1, 2:2) palaužė šio sezono sensaciją „Nashville Predators“.

Jau pirmajame kėlinyje Jevgenijus Malkinas, Conoras Sheary bei Nickas Bonino pasiuntė po vieną ritulį į priešininkų vartus ir „Penguins“ solidžiai atitrūko 3:0.

Bet tuomet iniciatyva perėjo svečiams. Antrajame kėlinyje šeimininkai neatliko nė vieno metimo į „Predators“ vartus ir tai buvo pirmasis toks atvejis per visą lygos istoriją.

Ryanas Ellisas, Coltonas Sissonsas ir Frederickas Gaudreau savo įvarčiai sugebėjo išlyginti rezultatą ir grąžino intrigą – 3:3.

Vis dėlto likus trims minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos Jake'as Guentzelis dar kartą persvėrė rezultatą, o baigiantis mačui tašką padėjo į tuščius vartus ritulį pasiuntęs Nickas Bonino.

Gairės: Penguins, Predators, nhl