Tarptautiniame diskgolfo turnyre Suomijoje lietuviai pelnė sidabrą | KaunoDiena.lt

TARPTAUTINIAME DISKGOLFO TURNYRE SUOMIJOJE LIETUVIAI PELNĖ SIDABRĄ

• 0

Praėjusį savaitgalį Urheiluopisto diskgolfo parke Suomijos ežeryne įvyko trečiasis „Prodiscus Baltic Sea Tour 2015“ varžybų etapas – „Finish (it) Open“.  Jame puikiai pasirodė lietuvių komanda, parvežusi du sidabro apdovanojimus – Gabrielius Gricius užėmė antrąją vietą Atvirajame divizione, o Darius Gricius - Meistrų grupėje.

„Smagu tapti prizininku Suomijoje - šalyje, kurioje diskgolfo populiarumas beprotiškai auga ir diską mėto daugiausiai žaidėjų Europoje. Kova dėl pirmos vietos vyko labai atkakliai, bet iki pergalės pritrūko šiek tiek sėkmės. Diskgolfo trasa įrengta labai gražiame miškingame parke šalia ežero. Parkas reikalavo didelio tikslumo – medžiai skaudžiai „baudė“ po kiekvieno netikslaus metimo“ – po finalo sakė G. Gricius.

Laimėta antroji vieta leido G. Griciui tapti lyderiu bendroje Turo įskaitoje. Jis keturiais taškais lenkia antrojoje vietoje esantį „Vilnius Open“ etapo vicečempioną Mindaugą Pošių, šiame etape užėmusį septintąją vietą. Labai sėkmingai Suomijos etape pasirodė perspektyviausias Lietuvos diskgolfo žaidėjas, septyniolikmetis G. Griciaus brolis Pranciškus, Suomijos etape tarp vyrų užėmęs penktąją vietą, o bendroje Turo įskaitoje pakilęs į ketvirtąją.

Meistrų (40+ amžiaus grupės) divizione prizininkų neišaiškino net ir finalas. Dariui Griciui ir suomiui Hannu Kurvinen dėl antrosios vietos teko susikauti „staigios mirties“ (ang. sudden death) rungtyje (t. y. rungtyje iki pirmos klaidos), po kurios „gyvas liko“ ir antrąją vietą laimėjo Gabrieliaus ir Pranciškaus tėtis Darius Gricius.

„Finish (it) Open“ varžybos vyko dvi dienas, per kurias dalyviai sužaidė tris ratus po 18 krepšių bei finalus. Šiame turnyre dalyvavo 59 diskgolfo mėgėjai iš Suomijos, Estijos, Rusijos ir Lietuvos. Ketvirtasis „Prodiscus Baltic Sea Tour 2015“ etapas vyks birželio 27-28 dienomis Keiloje, Estijoje. Iš viso 2015 metų sezone bus sužaisti aštuoni etapai.