C. Anthony sugrįžimas Niujorką: sezono mačas, bet triuškinantis pralaimėjimas | KaunoDiena.lt

C. ANTHONY SUGRĮŽIMAS NIUJORKĄ: SEZONO MAČAS, BET TRIUŠKINANTIS PRALAIMĖJIMAS

• 0

Carmelo Anthony sugrįžo į areną, kuri dar visai neseniai jam buvo antrieji namai. Į Niujorko „Madison Square Garden“ atvykęs krepšininkas su savo naująja ekipa „Portland Trail Blazers“ (14-21) nebuvo sentimentalus, tačiau vietos „New York Knicks“ (10-24) savo oponentų iš Vakarų konferencijos nepasigailėjo – 117:93 (25:27, 26:21, 32:29, 34:16).

Niujorko publika šiltai pasitiko buvusį savo lyderį, kuris „Knicks“ marškinėlius vilkėjo 2011-2017 metais.

Tačiau žaisdamas prieš savo buvusią ekipą C.Anthony išliko ištikimas sau. NBA žvaigždė žaidė labai gerai ir per 31 minutę pelnė 26 taškus bei atkovojo 7 kamuolius.

Tai buvo geriausias jo mačas NBA lygoje nuo sugrįžimo.

Įdomu tai, kad palikęs „Knicks“, prieš šią komandą Carmelo beveik visada demonstruoja labai solidžią statistiką. Per 20 karjeros mačų prieš Niujorko komandą jis vidutiniškai renka net po 27,8 taško.

Visgi puikus veterano pasirodymas svečių negelbėjo.

Nors rungtynių pradžioje „Blazers“ laikėsi ir turėjo 7 taškų persvarą, antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai perėmė iniciatyvą ir daugiau varžovams pirmauti neleido.

Lemiamą kirtį jie sudavė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai spurtavo 14:0 ir įgijo dvidešimties taškų pranašumą.

Įdomu yra tai, kad šią lemtingą savo komandos atkarpą „Blazers“ rezultatyviausias žaidėjas C.Anthony stebėjo nuo atsarginių suolo.

„Knicks“ priklausantis Ignas Brazdeikis nebuvo registruotas rungtynėms.

Portlando ekipa pastaruoju metu yra kritusi į duobę ir pralaimėjo jau penktą mačą iš eilės bei Vakaruose žengia devinta.

„Knicks“ pozicijos Rytuose dar prastesnės – 14 pozicija.

„Knicks“: Mitchellas Robinsonas (8 atk. kam.) ir Juliusas Randle'as (13 atk. kam.) po 22, Marcusas Morrisas 18, Bobby Portisas 17, Reggie Bullockas 11.

„Trail Blazers“: Carmelo Anthony 26, C.J.McCollumas ir Hassanas Whiteside'as (12 atk. kam.) po 17, Damianas Lillardas 11 (10 atk. kam., 8 rez. perd.).