„Chimki“ prakeiksmo nenutraukė: Eurolygos ketvirtfinalyje – sunki CSKA pergalė | KaunoDiena.lt

„CHIMKI“ PRAKEIKSMO NENUTRAUKĖ: EUROLYGOS KETVIRTFINALYJE – SUNKI CSKA PERGALĖ

• 0

Tris kėlinius sunkiai vargusi ir savo varžovus vytis turėjusi Maskvos CSKA vis dėlto pergale pradėjo Eurolygos atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalio seriją.

Antradienio vakarą reguliaraus sezono nugalėtojai 98:95 (25:34, 21:20, 26:21, 26:20) pranoko Maskvos srities „Chimki“.

Rungtynių pradžioje svečiai pribloškė savo varžovus, surengę tikrą CSKA krepšio šturmą ir laimėję pirmą kėlinį 34:25.

34 taškai – rezultatyviausias išvykoje sužaistas „Chimki“ kėlinys Eurolygos istorijoje.

Visgi po pertraukėlės reguliaraus sezono nugalėtojai padidino tempą ir sugebėjo priartėti, bet pasivyti energingai žaidusių priešininkų vis nepavyko.

Maža to, antrajame kėlinyje nesėkmingai koją kryptelėjo ir rungtynių tęsti negalėjo vienas CSKA lyderių Nando De Colo.

Bet mačo svarstyklės jau krypo šeimininkų pusėn. Galiausiai Willas Clyburnas baudos metimais 28-ąją minutę po labai ilgos pertraukos grąžino CSKA į priekį (65:64), bet po trečiojo ketvirčio trijų taškų persvarą (75:72) dar turėjo Giorgo Bartzoko vyrai.

Tačiau ketvirtajame kėlinyje CSKA pradėjo rodyti čempioniškus raumenis, spurtavo 11:3 ir lemtingai pabėgo.

Prasidėjus paskutinei dvikovos minutei ir CSKA turint trijų taškų persvarą (93:90), svečiai dar galėjo išsigelbėti, tačiau teisėjai užfiksavo Jegoro Vialcevo klaidą lipant ant šoninės linijos. Visgi epizodo vaizdo įrašas parodė, kad rusas ant linijos neužlipo.

O kitoje aikštės pusėje CSKA sėkmingai užbaigė ataką ir tapo nebepavejama.

Pamaskvio ekipą CSKA krepšininkai Eurolygos ir Jungtinės lygos varžybose nugalėjo 15-ąjį kartą iš eilės.

Antrosios serijos rungtynės ketvirtadienį vėl bus žaidžiamos CSKA tvirtovėje. Ketvirtfinalyje kovojama iki trijų pergalių.

CSKA: Sergio Rodriguezas 22 (5 rez. perd.), Othello Hunteris 18, Willas Clyburnas 14 (9 atk. kam.), Nando De Colo, Semionas Antonovas ir Cory Higginsas po 10.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 22 (6 rez. perd.), Jegoras Vialcevas 21, Anthony Gillas 14, Jamesas Andersonas 13, Thomas Robinsonas 12.